Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen gyakran mostok...

Ti milyen gyakran mostok kocsit ilyen hidegben, hóban stb. Egyáltalán van-e értelme?

Figyelt kérdés
ha lemosatod, másnap vagy utána tuti megint felcsapják, vagy havazik.
2017. jan. 9. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sós havas latyakos időben mindenképen amint száraz az út... sokkal tovább bírja rohadás nélkül ha a sós szart kimossák..
2017. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ritkábban szoktam, mint melegebb időben. 1-2 hetente szoktam lemosatni, de ilyenkor nem. Szerintem most már van 3 hete, hogy nem voltam.

Nálunk még nem nagyon volt hó, latyak. De már elég poros. Viszont ilyen hidegben nem merem. Amíg ennyire mínuszok vannak, nem fogom vinni. Várom, hogy plusz fokok legyenek, mert félek, hogy valami befagyna most.

2017. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elvből csak 0 fok felett mosatom, de ilyen tél régen nem volt, hogy hetekig ne lehessen lemosni. Mikor + fokok is voltak, akkor tiszta latyak volt minden, azért nem mosattam. Már minden reggel sírok, mikor ránézek az autóra :(
2017. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én se nyúlok inkább hozzá. Muter elvitte a sajátját mosóba, és úgy befagyott a cs.tartó, alig tudták kinyitni, úgy befagyott.
2017. jan. 9. 13:48
 5/11 anonim ***** válasza:
A só miatt egy motortér/alváz mosás simán belefér, az meg megszárad az üzemi hőmérséklettől.
2017. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én leszoktam mosni sűrűn , viszont utána beállok a fűtött garázsba.
2017. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Soha nem mosom le a kocsit, csak ha olyan mocskos már nem látok ki belőle. És köszöni jól van, ugyan annyira rohad, mint ha minden nap nyalogatnám. Nem vagyok vele előrébb.


Nyugi én is voltam 18 éves, mikor fényesre takarítottam a kocsit, mert az volt az embernek mindene, ugyanúgy elrohadnak. 40-hez közeledve már szarik rá az ember, csak használja.

2017. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: ez hülyeség, nem a kortól függ.

Én is 40-hez közeledek és hetente viszem mosóba. Persze nem most, hanem ha plusz fokok vannak.

Utálom, hogy amikor kiszállok egy szűkebb helyen az autóból, akkor koszos lesz a ruhám tőle. Szóval nekem alap a gyakori mosás.

2017. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es

Ez csak igényesség, én nem is a rozsda miatt mosatom.

2017. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mellesleg 16 literes fogyasztás mellett is kell 4 óra mire kiürül, nem tudom de nekem annyi üléstől a seggem szétrohad, amúgy is megállnék egy benzinkútnál. Akkor már lökök bele anyagot is.... Dízellel elmenne 5.5 órát, sokat érek vele.

Párszor le kellett nyomnom nekem is német köröket, meg is utáltam.

2017. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!