Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat b5 1999...

Szikszai Roland kérdése:

Volkswagen passat b5 1999 évjárat 110 le afn motorkód, milyen turbo-ra lehet lecserélni gyárit?

Figyelt kérdés

Szóval jön lassan a nagy szervíz és meg lehet hogy turboval is nagy problémák lesznek, és azon gondolkodtam ha venni kellene akk vennék hozzá nagyobbat csak azt nem tudom hogy milyeneket lehet. Ebben szeretném a segítségetek kérni??

Volt még egy olyan gondolatom hogy b5.5, 2.5 Tdi v6 turbo-ja nagy átalakítgatások nélkül rá menne-e? Hogy nagyon jó tuning alap egy vw tdi csak én még ezt pont tanulgatom és minden információnak nagyon örülnék hogy mit hogyan pontosan? Üdv.:Roland!



2017. jan. 10. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Faragás nélkül a 131le-s pd turbója megy rá (1749va), ha többet szeretnél, akkor gtd2060, de azt már faragni kell, annál nagyobbat felesleges utcára.
2017. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!