Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is most csak langyos...

Másnak is most csak langyos levegőt fúj a fűtése?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem egy autót, de azóta van ez a hideg.

Termosztát új benne, a motor forró, víz van benne a szintig, és csak olyan langyost fúj be a menetszél a szellőzőkön.

Kíváncsi lennék, akinek tűzforrót fújt normál időben, most milyet fújhat.



2017. jan. 10. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak autók amik ilyenkor igénylik a belső keringetést, ha meleget akarsz. Ha ez nem lehetséges vagy nem segít, akkor át kell nézni, hogy a fűtésrendszerben a tömítések jók e, lezár e a lapát rendesen, fűtő radiátor jó e.
2017. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. 10 perc után fúj igazán meleget, addig csak langyos. De ez eddig is így volt.
2017. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam hétvégén sajnos kint állt a hidegbe, mert a tesóm autóját kellett bevinni a garázsba. Enyém dízel létére szépen beindult, de 5 perc melegítés után amikor elindultam kb 5 km után kezdett el nagyon langyos meleget fújni és városon belül még 10 km után is éppen hogy meleg volt, de nem az a forró meleg mint eddig. Ha csak városban közlekedem hiába melegszik, nekem is csak langyosat fúj. Ha már hosszabb útra megyek országúton akkor jó 5 km után már szépen felmelegszik és jó meleget fúj már.
2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen autó, és hány éves?
2017. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb autóban már akkor fúj teljesen meleget, mikor a vízhőfok mérő alig mozdult el a helyéről, ilyen hidegben is. Tehát nálad lesz a baj.
2017. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
forró motortól elvárható a jó meleg levegő télen is ha mész vele nem csak tinglitanglizol.
2017. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gondolom azért típusa is válogatja, meg az se mindegy, milyen a külső hőmérséklet, mivel azt mixeli hozzá a radiátorhoz.

Szóval a "nálad lesz a baj" annyira nem egyértelmű.

Miquel: ez a batmobil, én meg vagyok a batman.

2017. jan. 10. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 230km-t autóztam végig -14, -15 fokban. A hőmérséklet a szokásos 22 fokra volt állítva. A befúvást soha nem állítok közvetlenül magamra, így nem néztem, hogy menyire fúj meleget. De nem fáztam. Nem tűnt az autóban hidegebbnek, mint enyhébb időben.
2017. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké, akkor másképp kérdezem. Hány éves a batmobil, és egy batmannek miért kell fűtés?
2017. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!