Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autónak/már...

Szerintetek melyik autónak/márkának a legszebb/legjobb az ajtócsukódási hangja?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Barkas
2017. jan. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Donald J. Trump ***** válasza:

Hát most mondanám, hogy a sirályszárnyas járműveké - de az nem lenne fair.

Egyébként a régi Peugeot 205-ösömét szerettem, az olyan fém-a-fémen feeling volt, nem volt még teletömve mindenféle csillapítással meg jól össze is volt szerelve. Legtöbb kisteher meg furgon még ma is hasonló - szeretem hallani, mikor a futár becsukja maga után az ajtót, de kicsit mélyebb az akusztikája a nagyobb tömeg miatt. A hátsó csomagtérajtó az meg kifejezetten munka-hangú, úgyhogy legyen az, mert egész biztosan az a legtermészetesebb ajtócsukódási hang - semmi mérnöki tudomány nincs benne, csak így adják ki a műszaki paraméterek. Szinte kívánják, hogy püfölje az ember!

2017. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Subaru versenyautómé :) Keret nélküli ablak, nincs rajta kárpit, csak egy műanyaglap, de gyönyörűen, röviden csukódik
2017. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az összel olaszorszagban a lamborghini múzeumban volt lehetőségem beleülni a kiállitott 001-es sorszámú countach-ba!Annak a bő 40 éves technikának olyan finoman,és csodálatos fémes klattyanó hanggal zárult az ajtaja,hogx ahhor képest egy Wertheim széf ólajtó!
2017. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt egy haveromnak egy lelakott Sierrája, de nagyon szerettük, mert rengeteg helyre mentünk vele, buli, csajok, stb. Na annak olyan volt minden ajtaja, hogy a rugók már teljesen tönkrementek benne, és ha be akartad zárni, akkor meglett férfi létemre is két kézzel kellett benyomjam az ajtaját (belülről mégjobb volt bezárni). Na annak bírtam ahogy puffant az ajtaja :D
2017. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenben a Wartburgé a király hang, gondolom törésben is így van :-D

Egyébként a régi diesel Peugeot 205 és minden Subaru a legfinomabb szerintem is.

2017. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Wartburg fémbódés csattanása, még visszhangzik is.
2017. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!