Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto 1 be akkarok sport...

Maylas kérdése:

Fiat punto 1 be akkarok sport légszűrőt mit és hogyan befolyásolja a motort?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
+2-3 lóerő . Semmi értelme,viszont állandóan takaríthatod,sok nyűg ,minimum szint alatti teljesítményérzet. Én is akartam,de szakavotott embereknél utána jártam és mind lebeszélt róla. Több értelme van egy nagyobb ,vastagabb kipufogórendszert rátenni,gyorsabban távozik a gáz,lesz némi teljesítménynövekedés. Sportlégszűrőnek semmi értelme csak jól néz ki a motorháztető alatt.
2017. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sport légszürővel teljesitmenyt növelni kb annyi értelme meg haszna van mint tengeralattjaron a terasz.....nem.ettől fog jobban menni
2017. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb szíváshang, és amikor 1 év múlva megunod havonta takarítani, olajozni, akkor majd szépen átszívja a port.
2017. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a. A hozászolást akkor kipufogó rendszer csere lesz nem a tuning véget csak sokat járok austriába az otani dombok véget kéne a picibe az erő .
2017. jan. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!