Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Cruz véleményeket,...

Chevrolet Cruz véleményeket, infókat várnék? Opel cuccok vannak benne, ha jól tudom, de nekem nagyon tetszik? 2013-ast néznék.

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább GM cuccokat mondanék Opel cuccok helyett.
2017. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véleményem röviden tömören:szerintem ettől szarabb autó nem nagyon létezik!Talán a lacetti tudna még ringbe szállni mellette ezert a cimert!
2017. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De tényleg?Csak mert amúgy tök jókat írnak róla,a felhasználók is.Neked van,volt ilyen?Mire alapozod?Sima Chevr.nem érdekelne soha,de ezt minőséginek mondták.
2017. jan. 11. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sima Chevr.nem érdekelne soha,"..

Miert,ez nem sima?vagy ez miben extrabb?

2017. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos,előfordul,hogy egy márkának vannak gyengébb minőségű típusai,és jobbak is.Erről a típusról kimondottan azt olvastam eddig,hogy jó a minősége,megbízható.A Lacettiről ilyesmit pl. nem írnak.De nem tudhatom,ezért kérdeznék olyantól,aki már vezette,fogta,...
2017. jan. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!