Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam youtubeon egy hengerfej...

Láttam youtubeon egy hengerfej tesztet. Óvszert tesznek a kiegyenlitotartalyra es ha felfujodik akkor gáz van. Ez igy igaz?

Figyelt kérdés
Vagy le kell állítani a motort es ha elmegy a nyomas leereszt akkor van probléma?

#autó #teszt #hengerfej #cylinder head #hengerfej teszt #gatrepedés
2017. jan. 13. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel a hutorendszerben az uzemi allapottol fuggoen valtozik a nyomas, igy nem igazan tudom elkepzelni hogy ez barmit is mutatna.
2017. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:

Csodálatos, amikor az alapvető műszaki ismeretek hiánya, agyament ötletekkel párosul. Ezek az esetek -általában- ilyen "zseniális" megoldásokat/következtetéseket szülnek.


Köszönjük a YouTube-nak, hogy ilyen befogadó, és tájékoztató. ;)

2017. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
próbálom itthon kideríteni a diagnózist. ennyi. persze, hoyg nem értek hozzá, így neten keresek, próbálok utánanézni. tehát ha eresztek le vizet és az full tiszta, olajnak semmi nyoma, akkor ki van zárva a hengerfej probléma? mert a víz eltűnik, de a kiegyenlítő nem habos, nem olajos, nem is fekete. az olajbeöntő kupak vagy sapka sem vizes.
2017. jan. 13. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet vízpumpa is. A hűtő és a csövek is. De maga a koton nem megoldás. 1-1.5 bar az üzemi nyomás a hűtőben. Ezért nem forr fel a vized 101-103C°-nál. (A ventilátor ott kapcsol)


A megoldás egy szonda a tartályba olyasmi mint ami a zöldkártyánál van. Elméletileg kimutatható a hengerfej. De van olyan autó ahol nincs megoldás. Volt egy Francia kacatom ugyanígy szoptam.

2017. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!