Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyibe kerül a küszöb javítás...

Menyibe kerül a küszöb javítás (Swift)?

Figyelt kérdés

Van egy Suzuki swiftem. Az ajtó alatt a küszöb rozsdás.

Kép:

[link]


Az lenne a kérdésem hogy körülbelül menyibe kerülne kijavítani?


És kibírja még így rozsdásan legalább tavaszig?



2017. jan. 13. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
10-15.000 ft. Ki bírja, de nézd meg a futóművet, vészesen közel van.
2017. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Márka szervizbe átnézettem az autót, azt mondták h rendbe van minden, az alja alváz kezelve van. Erre a rozsdásodásra pedig 300 ezret mondtak hogy annyiba fog kerül. Szét akarták szedni az egész oldalát és 2-3 elemet teljesen kicserélni újra fényezni. Azt kérdeztem hogy szerintetek menyibe kerülne, úgy hogy csak kijavítani nem az egész elemeket lecserélni, annyit nem ér az egész autó. köszönöm a választ! :)
2017. jan. 13. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért én alánéznék jobban, amit látsz az a jéghegy csúcsa.

Sajnos az egész küszöb oda lehet alul.

Következő műszakira valószínű cserés lesz mindkét oldala.

2017. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A márkaszervízben mondanak érdekes dolgokat... Azért az az ár túlzás.


Max. 40-50 ezer mindennel együtt amit találnak. De a futóműre most nézz rá, mert ha kiszakad alattad abba belehalsz!

2017. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem erre az egyre mondták a 300 at.

kétoldali küszöbcsere olyan 60-70 körül indul maszekban..

Csak az anyagár olyan 30 ezer.

2017. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon értetem ezt a nagy összeget. Pedig még mondta hogy cserélni sokkal olcsóbb mivel egy új elem hozzá 6000-8000ft körül van, csak a munkadíj drága, de így legalább 15 évig nem lesz vele megint semmi gond. Csak mi értelme hogy 15 évig lesz egy jó állapotba lévő küszöböm. Márka szervizbe átnézettem az alját..nem mondták hogy rozsdás a futómű. De majd egy másik autószerelőnél felemeltettem, biztos ami biztos.
2017. jan. 13. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
30-60 ig terjed el egy küszöbcsere+az új küszöb ára 6-10 ezer között. Márkakereskedésbe be nem tenném a lábam,komplett autót vetetnek veled feleslegesen. Ez még így képről nem vészes,Kibírni egyébként kibírja csak veszélyes lehet kerékcserénél. Ha nagy gond lenne nem kapna műszakit sem. Nekem a régi swiftemen törni lehetett már a küszöböt de még mindig volt egy pont ahol emelhető volt ,nem szakadt be.
2017. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!