Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg büntethetnek ha egy...

Meg büntethetnek ha egy parkolóban csúszkálunk kocsival? (Télen hóban ) Nagy parkolóról van szó. Tegyük fel nem volt rendör mikor csúszkáltunk de mondjuk a parkoló kameráit visszanezhetig egy bejelentés miatt? Milyen büntetésrehet számítani ha van?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nah megint a kézifékrángatók....
2017. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Általában az ilyen parkolókban is a kresz szabályai érvényesek. Nyilván papíron nem szabályos ezért büntethető vagy ,de ha nem csinálsz anyagi kárt,és hátul a forgalommentes helyen csinálod ,senki nem fog jelentgetni. Szerintem még egykis életet is viszel az unalmas biztonságiak műszakjába.
2017. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
53%

B..ki és nekem nem szóltatok???:o

kihagytatok a buliból.. Na szép..

Megy a feljelentés.

2017. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi 2. :) haha 3. :D
2017. jan. 13. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom miért ítélkeznek e fölött annyian. 1: nem a forgalomban csinálja,2: nem a tömött parkolóban,hanem egy üres helyen,3: gyakorlásnak is jó vezetéstechnikai szempontból,érezze milyen mikor csúszik a kocsi. Bezzeg a körforgalomban ,forgalmat feltartva driftelgető köcsög bmw s gyereket meg körbesz.kodja a sok hülye h "jaj de menő vagy egyelek meg" ,aki meg kicsit szórakozni akar ,másokat nem zavarva az már egyből "kézifékrángató ,meg jelentsük fel rohanjunk" . Érdemes ilyenkor megnézni egy tesco,auchan parkolót hátul , napi 10-20 ilyen jelenet zajlik le,mindenkit feljelent? Sok sikert.
2017. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugii, kamera alapján soha nem fognak megbüntetni, gyorshajtáson kivül. Az ilyen driftelgetésekből is annyi szokott lenni, hogy kijön a rendőr, aztán nagyon hamar elzavar mindenkit, de nem büntet. Csak ha nagyon zabos, akkor találhat ki valami (veszélyeztetés, vagy hasonló hülyeség, bár én még senkitől sem hallottam hogy büntették volna, pedig nekem is van egy BMW-m, és na)
2017. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

"gyakorlásnak is jó vezetéstechnikai szempontból,érezze milyen mikor csúszik a kocsi"


3 évig tartottam és szerveztem vezetéstechnikai traingeket rendőröknek, kormányőröknek, de ilyet még az életben nem hallottam, hogy bármilyen gyakorlati előnye lenne annak, hogy állóra blokkolt hátsó kerékkel való jószerivel kontrollálatlan csúszkálást, vezetéstechnikai szempontból hasznosnak nevezzenek. Csupán azért mert nem az.

2017. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hülye vagy menj vissza a gokartpályára ..
2017. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!