Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogós találkozó / hétvége...

Robogós találkozó / hétvége 2017-ben. Hol, mikor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új vagyok itt. Tavaly tavasszal boldog tulajdonosa lettem egy yamaha aeroxnak. Hamar kimotoroztam, így télen tuningolni kezdtem. Tulajdonképpen nem is emiatt írok, hanem.... Tudtok esetleg olyan eseményt 2017-ben ami kifejezetten robogós találkozó és lehetőség van gyorsulási versenyen indulni? Természetesen az országon belül. Tehát a kérdés az, hogy melyik a legnagyobb ilyen ahova érdemes elmenni. Köszi.



2017. jan. 14. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A MAMI kupára érdemes menni szerintem, több állomásos verseny. Vagy a Visontai 24órás versenyre, a Le Visonta rendezvényre.
2017. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

közben én is bogarásztam.


Mint mondottam főként gyorsulás érdekel, az pedig se a mami kupán nincs, a levisonta pedig full más. Az baromi kötött, 24 óra körözes aztán mehettek haza. Találtam egy kecskemétit ami viszont piszok jónak néz ki. Van gyorsulás és körversenyek is. SPDSW scooterweekend a neve ismered?

2017. jan. 14. 21:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt találtam róla


[link]

2017. jan. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!