Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El szeretnék kezdeni rallyzni...

El szeretnék kezdeni rallyzni vagy szlalomozni. Mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Arra gondoltam hogy egy trabantal elkezdenék rallyzni vagy szlalom versenyekre járni. Tudtok valami oldalt ahol részletesen le van írva minden szabály ezzel kapcsolatban?


A segítséget előre is köszönöm.



2017. jan. 14. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nissan Skyle autot ajánlom
2017. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Donald J. Trump ***** válasza:

Pénz. Meg esetleg pár haver, aki segít szerelni meg navigál neked. Ha mindenki bedob 100-150 ezret egy 4 fős társaságból, már lehet egy becsövezett autót nézni, megvenni a versenyruhát meg bukót és talán a benzin meg gumi is meglesz pár alkalomra.

Szabályzatot nyílván az adott versenyt/sorozatot rendező szervezet tud nyújtani, tehát először el kéne döntsd, hogy min szeretnél indulni. Azért a bukócső ma már tényleg majdnem mindenhol alap.

2017. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyrészt én szeretném építeni az autót tehát nem egy készet venni. (Természetesen a bukócsövet meg hasonlólat szakember készítené). Van pár haver aki segít szerelni meg hasonlók.


Trabantra gondoltam mert az nem egy drága, bonyolult szerkezet és az alkatrészekkel is Dunát lehetne rekeszteni.

2017. jan. 14. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Pénz, pénz és végül még egy kis pénz!


Szabályszerűen még egy Trabit sem olcsó felkészíteni.

2017. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utánna olvasgattam és tényleg rengeteg pénz kell hozzá. Csak a ruházat 180.000 forint környéke, nem beszélve a homolog cuccokról.


Szóval marad a szlalom, mert az jóval kissebb költségvetésű dolog.

2017. jan. 15. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
MANSZ szabàlyzat amit tekeresel ott irjàk le az összes dolgot amit kell .
2017. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem Trabizol inkább Swift legyen. Sokkal több alkatrész van hozzá, negyedannyiért, meg lehet forgatni, erősebb, alacsonyabban van a súlypont, és egyszerű szerkezet ez is, ha már majd ott tartasz tuningolható is
2019. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!