Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok mondani autókat kb...

Tudtok mondani autókat kb 700. 000 Ft értékig olyat ami megbízható és jól is megy suzukin és opelen kívül?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 01:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%
Az a Mazda 18 éves, és piszkosul nem ér annyit, annak fényében pláne nem, hogy haver most vett egyet 250-ért. Nekem is 3 Fiatom van. 25, 16 és 4 éves. Érdekes, egyik se szar. Vajon miért???
2017. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tomcatters ***** válasza:
58%
Vegyel egy régebbi accordot 2.0 16v eleg jol mennek, megbizhatoak ,nincsenek szethajtva mint a civicek :) 700 bol lehet 5. Generaciosat esetleg 6. Gent is talalni :)
2017. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Donga látom te nagyon okos ember vagy, rajtad kívül mindenki japán kocsit ajánl a srácnak nem is tudom miért.

Én 1 milláért vettem a 2003-as Mazdám és mindenki azt mondta nagyon megérte 5 évvel ezelőtt...

2017. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A Totalcarnak a cikkében is azt a Mazdát ajánlották öt éve, de biztos ők is totál hozzá nem értő emberek...
2017. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Esetleg hajlandó vagyok hinni szemellenző nélküli embereknek.
2017. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mekkora távokra használnád napi szinten? Csak azért fontos ez mert ha nem mész vele sokat érdemesebb benzinest venni, ha többet (30-40km) jobb a dízel. Most lehet majd okoskodni a kommentem alatt DE amit feltétlenül és jó szívvel ajánlani tudok az a Volkswagen konszern. Az én 1.4 16 szelepes benzines volkswagenem ugyan nem volt egy versenyautó, de tökéletesen bírta a gyilkolást, és ha kirúgtam a gázpedállal a padlólemezt akkor sem kért többet 8,9 liternél. Ha esetleg a hosszú távú használatra kell arra ott van az 1.9 TDI, amelyből az AFN motorkód 110 lóerőt tud és elmegy 6,5 literrel vegyesben ami közepesen nehéz jobb lábbal értendő. Elnyűhetetlen konstrukció, megfelelő használat, és szervíz mellett. Ha valaki nem ért annyira az autókhoz, azoknak a használatához, akkor inkább egy csőegyszerű szívóbenzint ajánlok. A kérdés csak azért mókás, mert suzukiból nem gyártottak olyat ami jól megy ilyen árban. Az én 1.4-esem fürge volt, ette az összes suzát árkategóriában de még az se ment jól :D Azok a verdák amik jól mennek 2 liter feletti lökettérfogatnál kezdődnek szívóbenzin esetén, ezek viszont már szomjasak is rendesen. Ha 700 környékén tényleg gyors autót akarsz venni akkor számolj azzal, hogy az régi lesz, tehát költeni kell még majd rá az 1. évben ezt garantálom. Sajnos ennyiért nehéz minden szempontból jó autót vásárolni :( (halandó szemével nézve persze egy suza is mehet jól, de akkor bőven elég bármelyik 1,6 1,8-as benzines is ami jól karban van tartva mert fixen jobb lesz :) )
2017. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"Nekem is 3 Fiatom van. 25, 16 és 4 éves. Érdekes, egyik se szar. Vajon miért???" mivel egy sincs.
2017. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd 12 éves kiskölkök kedvéért töltök fel három képet, jó? Vicc kategória vagy ember, kocsi közelében nem jártál még.
2017. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A totalcar becsületes nepper rovatában egy SZAKÉRTŐ így fogalmaz:"Nem vagyok orákulum, nem ismerek minden autót, a véleményem szubjektív, személyes tapasztalataim, érzelmeim alapján alakul ki. Rossznak mondott autóból is van jó, jónak tartottból is akad elhanyagolt vacak. Csak egy nepper vagyok, nem próféta, én is tévedhetek." Ezért nem érdemes más vasát fikázni! Ugyan én VW konszernes vagyok, de fiatból is gyártottak jót, ebben biztos vagyok!
2017. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!