Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Volkswagen Borám 1.4...

Szöllősi IMre kérdése:

Van egy Volkswagen Borám 1.4 16 szelepes. Meleg motornál eléggé visszaesik az olaj nyomás. Azt hallottam hogy egy hengerfej perselyezéssel meg lehet javítani ezt a problémát. Igaz ez? Válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés
És ha igaz akkor tudtok ajánlani műhelyt Veszprém vagy Fejér megyében akár budapest ?

2017. jan. 15. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hengerfejen hol van persely?
2017. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve honnan szeded, hoyg visszaesik az olajnyomás. A Bora-ban szerintem nincs mutatós olajnyomás mérő. Ergo, csak akkor jelez, ha túl alacsony az olajnyomás, viszont akkor csak sípol és a egy piros piktogram ég. Ha ilyen bajod van, akkor első körben olajcsere, aztán szivattyú, ha nem oldja meg akkor lehet tovább gondolkozni, mindenesetre nem kell addig beindítani se amíg nincs olyajnyomás
2017. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

műszaki analfabéta vagy fiam!

Hagyjad békén a motort, teszi az a dolgát anélkül, hogy belekontárkodnál!

2017. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is új olaj van benne castrol magnetic 10w40.

Másodszor melegen bejelez néha az olaj mutató ezért vittem el a szerelőhöz hogy lemérje az olaj nyomást.

Harmadszór ő mondta hogy hallott ilyen lehetőségről.

Negyedszer meg ilyen nagyokosok ha nem tudnak segíteni mi a fa*nak kommentelnek.

2017. jan. 16. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!