Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit esznek az emberek a vw...

Mit esznek az emberek a vw 1.9-es dízel motorjain?

Figyelt kérdés

Úgy írnak róla, meg az utakon is, mintha valami atyaúristen lenne, közben meg egy rakás szar.

Most volt egy ilyen motoros autó nálam rövid ideig, olyan hangja volt, mint egy varrógépnek, 210e km volt benne.

Hengerfejet levéve a hidrotőkék lógtak a járatukban, (amúgy is borzalom gyengék azok a hidrotőkék pl az opeléhez képest) a gépműhelyes kb 100e-ből újította volna fel a hengerfejet. Kis gagyi golyó van benne, egy golyóstollrugóval együtt. Vicc az egész.

A vezérműszíj oldalát eszi mindegyik, egyetlen előnye, hogy a vízpumpát nem a vez.szíj hajtja.

És úgy ülnek az ezekkel hajtott vackokban, mintha autó lenne...



2016. máj. 15. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Mégis elmennek gond nélkül valós félmilliót. Vagy többet. Nem többszörvisszatekert 210e-t.


Persze, tudom, savanyú a szőlő, utálod. Ha csak Opelre futja, akkor a VW egy fos, elég sokszor el kell mondani, és kerek lesz a világ.

2016. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
mert egyszerű tuningolni, a pdtdi-k pedig lehet hogy hangosak de szép szabályos a járásuk és áltatalában nincsenek egyéb zörejek mint a pl. a hdi-nél amit csöndesnek mondanak viszont össze-vissza zörög mindenféle szabálytalan zajjal
2016. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Én se értem, lealacsonyító vele megjelenni olyan hatalmas zajt csap.
2016. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tomcatters ***** válasza:
50%
Én benzin párti vagyok ,de azért azt el kell ismerni,hogy a vw konszern 1.9 tdi motorjai brutál tartósak... :) Pd nél is csak a korai siemens adagolósak voltak hisztisek, a bosch már nem :)
2016. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális használat meleltt egy emgbízható, kis fogyasztású motor, arról meg nema mtor tehet, hogy sok hüly*gyerek van akik nem arra használják amire kéne.
2016. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan mint amikor szidják a Suzukit, a előző tulajtól függ a dolog. Nekem a 150 km-s ( valós, alkeszé volt :) autóval több bajom volt mint a napi 250-et ment és mire hozzám került 240-km-s autóval. Kuplung,vezérlés,kiszáradt a hűtővíztartály stb. a 240 ezresbe már 320 ezer van, de még megy ( Suzuki) a lényeg, hogy az a dízel hidegen induljon, a többi csak részlet kérdés. Nekem ezt mondta a szerelő. :)
2016. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Benzines autóm van és nem vennék dízelt. DE! aki szerint a VW csoport 1.9-es dízeljei sz ar motorok, az szimplán hülye mint a s egg, vagy fogalma sincs az autókról, vagy mindkettő.
2016. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Egy tipikus szmókendsármos hülyegyerek pont ma akart megelőzni egy Golf 4 1.9 TDI-vel.

Majdnem nekiment a szembejövőnek mert 100-ról már nem gyorsul olyan jól.

Nem is az hogy úgy ülnek mintha autó lenne, egyesek úgy mintha valami 40 millás Lamborghini lenne (csakhogy a konszernnél maradjunk).

Majd jönnek a fanok és lepontoznak mert tol 150-ről 5 emberrel mint az állat és különben is jönnek az amerikaiak hogy lehoranják mert úgy termeli a gázolajat.

Leszögezem itt és most hogy akinek nem inge nem veszi magára, és a normális vezetőkkel nincs bajom.

2016. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1.9 PD TDI Superb masodik tulajakent 137 ezer kilométert műszaki hiba nélkül ment :)

Megbizhato, keveset fogyaszt, a totalcar szerint is az 1.9 minden idok egyik legjobb diesel motorja.

2016. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
27%
Hát én is a negatív oldal mellé állok,bár nekem VW 1.9-pd-m van 130lovas,de utálom mint a szart! IGAZI NÉMET SZEMÉT!!!! Verem a fejem a falba mai napig hogy hagytam magam rábeszélni erre a szemétre. A sok hülye idióta isteniti meg minden,mert 1.9 tájdéjííííí,de közbe meg vagyonokat költenek rájuk. De ez nem számít me tájdéjiiiii. Nem egy ilyen van ismi körben. Már én is egy vagyont költöttem rá és semmi értelme nem volt,de legalább nem istenítem. Alehető leghamarabb szabadulok meg tőle. Pedig nagyon jó állapotban van minden téren és mégis 2 hetente van valami nyűgje. igazi szemét! Ha ezt elmondom egy tájdéjííííí-s isminek vérig van szértődve és 2 hónapig nem szól hozzám,hogy ilyet ne mondja mert az milyen jó autó én csak tankolok bele és megy! Ja persze ! Én meg hülye vagyok! Most cseréltél kuplungot-turbót-hütőt-generátort-pd elemet meg a sok apróság és csak tankolsz bele mi! Na itt általába véget is ér a barátságunk egy darabig.
2016. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!