Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiatal BMW-sekre miért...

A fiatal BMW-sekre miért jellemző, hogy 2-3000 Forintokért tankolnak? Ennyire nincs pénzük?

Figyelt kérdés

Olyan gyakran látok ilyet, hogy már komolyan érdekel.


Se Audist, se Hondást, se Alfást, de még Golfot se láttam így, a 20-on évesek között, akik ilyen gondossággal és alázattal centiznék az üzemanyagot a kocsiba.


2017. jan. 15. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire futja. Ők elmondhatják hogy nem emelkedik az üzemanyag ára. Mert ők most is 2000 ft-ért tankolnak , mint régebben.
2017. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
A látszat fenntartása sokba kerül :))
2017. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert a benzin az plusz súly. 10-20 kg már nem kevés
2017. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mert minden pénzük a biztosításra, alkatrészekre megy el és nem azért vettem BMW-t mert gazdagok hanem mert fel akarnak vágni.
2017. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

"Se Audist, se Hondást, se Alfást, de még Golfot se láttam így"


Én már láttam. :D

2017. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Sokaknál ez a BMW valami eszméletlen imádat. Felénk is itt van mindenkinek a BMW aztán csepegtetik bele a benzint,legyen az 316i,320i.De eszméletlen az is aki megveszi a 325i-t meg ilyen hasonlóakat de tankolni nem tudja sőt még volt aki csináltatni sem tudta mert nem volt pénze és állt a kocsi addig.Meg minek ezeknek egy viszonylag "erősebb" autó akkor? Dízelt leszólják de folyamatosan ezeket kell megelőznöm a turbódízellel mert poroszkálnak a 320i,325i vel hogy kevesebbet egyen a kocsi
2017. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira szívükön viselik a környezetvédelmet, hogy mindig csak annyit fogyaszt az autójuk, amennyit szükséges. A plusz üzemanyag súlya nélkül ugyanis kevesebbet fogyaszt.
2017. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%

Gyakran látsz, na persze....

Csak a neten terjed ez a duma, azért kapta fel mindenki. Nyilván van, aki ennyiért tankol, de nemcsak BMW-sek, hanem bármilyen márka tulaja. És elvégre nincs belőle semmi, ha csak ennyit vesz.

2017. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
1%

És az minek bánt te tégedet? Most őszintén én fanatikus vagyok, megvettem a 330i BMW-t, és nem érdekel ha nem eszek 1-2 napig, mert volt már ez is inkább bele tankolok a verdába egy ezresért másik ezresből megveszem a barna szofit és krúzolok a városban a zenékre.

Ez a hobbim az autó és soha semmit nem kellett még rá költeni csak benzinre abból is 10 litert eszik városban és 250 lóerős

Ennyit eszik egy 1.6 Daewó is.


Inkább tankolok egy ilyen fullos Bömcsit mint egy G asztmát. Az se érdeke ha lyukas a zoknim, meg 1 hétig hordom, ilyenekre nem adok, csak az autóra. Tudod ez nem hobi, ez addicte ahogy az angol barátom irta.

2017. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

6

Én nem dicsekednék ezzel, mit szágudz egy dízeles autóval? Én sem eőzöm meg a Ferrarikat, mert tudom h az 700 lóerős.

Azt hiszed egy BMW-s nem tudna megelőzni, de szánalmas ez, nálam is bepróbálkoznak, eléggé szánalmasan nézek ezekre az emberekre, én megtehetném a 250 lóerőmmel, de még se gyorsítok, hanem inkább kidobom üresbe, mert úgy is piros a lámpa, hiába kóstolgatnak.


Hova kéne sietni a városban? csak krúzolni kell finoman, és a zenét is csak szolidan.


Nem az a lényeg hogy nyomni kell, hanem a tudat hogy megteheted hogy 250 lóerőd van, én megtehetem hgy 40-el megyek azt is 1 km alatt érem el, de egy kis autósnak biznyítania kell.

Ez a szánalmas inkább már bocs, hogy ha nekik kell várni mutogatnak, pedig látják hogy BMW-m van, na meg én is elég sokszor várok a lassú autósok miatt.

15 éve nem mertek kikezdeni velünk mert tudták hogy előkerül a 9 milis, de elkanászosodtak az emberek

2017. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!