Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra C vélemények?

Opel Vectra C vélemények?

Figyelt kérdés

2003-2005 körüli. Első autóm lenne. 600-700 ezer a keret.

Mennyire megbízhatóak a benzinesek? Ebben az árketegóriában megéri venni?


Más lehetőségek is érdekelnek.


2017. jan. 15. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész jó autó szerintem a C Vectra, de ennyi pénzért nem lehet normálisat venni.
2017. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
enniyért szerintem kapsz Nissan Skyle-t egyik legjobb auto amivel dolgom volt.
2017. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
C vectrához legalább 1 milka kell .. Ebből valami máson kéne gondolkodni inkább :P Ha írsz valami feltételeket hogy kb mi az elképzelésed lehet tudunk segíteni
2017. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.9 CDTI motorral a legjobb.
2017. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elképzelés,hát..

Mint írtam,első autó,keret adott. Lényeg,hogy megbízható legyen.

Napi 180 km lenne a táv,amit megteszek vele. 40% autóút,35% autópálya,25% város.

Ami fontos még,hogy 140-150 ló alatt ne legyen.


Azért szeretnék benzinest,mert ha nem jövök ki a havi 50 ezer benzinpénzből (munkahely adja) ,meg max 10-et ráteszek, szóval ha havi 60-ból nem jön ki az üzemanyag,akkor nem autóval megyek melóba végig. X helyen átszállnék melós buszra,ez napi 50 km lenne,tehát 25-25 km. Erre a távra meg inkább a benzines. Ha pedig kijövök ebből a péznből benzinessel úgy,hogy napi 180 km járok,akkor lecserélném egy dízelre.


Sajnos most sos-be kell az autó és ennyi telik rá,ezt látom jó megoldásnak.

2017. jan. 16. 15:10
 6/6 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Helyette inkább egy kétezres benzines (~150 ló környéke) 6. generációs Accordot mondanék, kicsit öregebb a Vectránál,de elég jó kis autók ezek!


*Szubjektív vélemény következik!*


Én eleve dízelt vennék,valami "igénytelenebb" adagolóst! Mivel,ha esetleg kijössz a pénzből és cserélni akarsz,már bukni fogsz rajta..átíratások, kötelező stb.

2017. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!