Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Isuzu 1.7 td-ről mik a vélemén...

Isuzu 1.7 td-ről mik a vélemények, mire figyeljek vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Első autómat szeretném mostanában megvenni, opelben gondolkodom(astra f, vectra a). ha esetleg más autót is javasolnátok szívesen meghallgatok mindenkit! A keret maximum 300k FT, köszönöm előre is a válaszolóknak!

18/F



2015. máj. 3. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magára az autóra van ennyid, vagy átírással együtt? ennyiből egy 20 év körüli corsát, swiftet, astrát, ticot, vagy puntót tudnál venni. én az első 3ra voksolnék.
2015. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az átírással együtt van ennyim
2015. máj. 3. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Átírással ennyiből nem fogsz jó Isuzu dízelt venni. Egy bontott jó 1.7 szívóD motorért elkérnek önmagában 100-130 000 között..

Ha átírással ennyi van rá, akkor max Swift.

2015. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
200 körül találtam egy vectra a-t 1.7 td isuzu és szerintem jó állapotban van
2015. máj. 3. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azért azt az autót megnézném közelebbről is, és nem árt vinni egy hozzáértő sem. Amit kívül látsz képek alapján az csak egy dolog.


Magával az Isuzu 1.7Td jó gépek, nekem G astrámba van ilyen és igaz csak alig fél éve van nálam az autó de megvagyok vele elégedve. Nekem sok ismerős mondta hogy jók az Isuzu motorok, mennek mint a barom, nem esznek sokat. De ezeknek ugye ára is van azét ennyi pénzből nem nagyon találsz oylan autót mai jó szőrben van. Egy 20 éves autóba ha találnál is egyet arra számolni kell hogy 1-2 év után ráfogsz még költeni 150-200 ezret vagy többet mert ezeket nem árt már felújítani mert sorban jöhetnek elő bennük a hibák. Én F astrámmal is ez volt a baj 22 éves volt már a gép. A bajok sorban jöttek elő, egy szerelővel felbecsültettem a felújítási költséget és a vége 250-300 ezer ft volt úgy hogy a fogyasztása így is sok lett volna mert ugye a fogyasztásom is csak nőtt és mivel a pénzem elég sok ment el benzinre és így felújítással sem értem volna sokat inkább úgy döntöttem hogy eladom valakinek amit meg is tettem elég jól kaptam érte, mert asrác aki megvette hobbija az autó felújítása így röhögve kifizette azt a 150 ezret amit elmertem kérni érte, és sokan mondták hogy rohadt jól jártam mert ezért az autóért ennyi pénzt az életbe nem kaptam volna. Persze gyűjtöttem is mellé az új autómra, elég sokat dolgoztam érte, igaz fiatal vagyok szüleimmel élek, tudtam félre tenni, meg minden vágyam volt egy fiatalabb, komolyabb autó, és persze én éjjel nappal dolgozó típus vagyok még a hétvégéimet és erre szántam, ami miatt már sokan aggódtak hogy kifogok merülni, de megérte ennyit güriznem.

2015. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na fejlődünk! Már nem 7-es BMW-t akarnak ennyiből venni.

De tényleg nem kéne ennyiből autót. Inkább egy jó bicó vagy éves BKV bérlet.

2015. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nekem sok ismerős mondta hogy jók az Isuzu motorok, mennek mint a barom, nem esznek sokat."


Van Isuzu motoros Opelom, azzal a 82 lóval tényleg megy, mint a barom, csak úgy hasít...lol :D

és az enyém torkos is egy kicsit, de ezt az egyedi átalakításoknak köszönheti :D


Az Opelok rohadnak, az A vectra is rohad, minimum 20 éves, ha még nem volt kétszer lakatolva, akkor te fogod lakatoltatni. AZ majdnem lesz annyi, mint az autó értéke.

Az Isuzu dízel tényleg jó, viszonylag egyszerű, ha nem gyilkolod, akkor olajjal,vízzel és gázolajjal a világból kivisz,de mint minden, ez is kopik. Ráadásul már legalább kétszer megjárta a Holdat. Egy bontott hengerfej 40 000, az adagolóért is majdnem ennyit kérnek. Tavaly ősszel motorcseréztem, olcsóbban hozattam be Ausztriából lábon 1.7TD F Astrát, mint amennyiért itthon a bontott motort adták volna. Addig jó, amíg jó, viszont egyszer erre is költeni kell, akkor már nem annyira jó.


Persze öreg autó, olcsó meg minden. De ha baj van vele, az az autó értékéhez képest lehet akár húzós is.

2015. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
18 évesen eszedbe ne jusson ilyesmi! Fontos, hogy ilyenkor bugyikban turkáljál és ne a motorterekben.
2015. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
bugyiban már turkálok :D igen, tudom , hogy kifoghatok egy gagyi darabot és a gatyám is rámehet, természetesen autó szerelő ismerőssel megnézetném kívülbelülalulfölül, lehet hogy még nem jött el az én autóm ideje, köszönöm mindenkinek a válaszát!
2015. máj. 4. 08:01
 10/11 anonim ***** válasza:

"Van Isuzu motoros Opelom, azzal a 82 lóval tényleg megy, mint a barom, csak úgy hasít..."


Hát nem tudom, de nekem a szintén 1.7-es Isuzu 125 lóerős 280Nm nyomatékkal rendelkező Opelemet itt régebben le lomha sz@rozták, ami semmire sem jó olyan gyenge...

2015. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!