Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1995 eltörött a...

Opel Astra F 1995 eltörött a slusszkulcs. Megoldas?

Figyelt kérdés

Az a problema, hogy eltort az immos kulcs ( van masolat, de nem immos, csak sima,) es azzal onmagaban nem tudom beinditani az autot, csak ha hozzafogom a regi eltort kulcsot.

Szerintetek, hogyan tudnam megoldani ezt a problemat, anelkul hohy keszittetnek egy uj immis kulcsot? Azt olvastam ilyen 10k felett csinalnak kulcsot, amit mar nem szeretnek rakolteni, mert mar csak egy evig lesz utana megy a bontoba, mert rohad.



#Opel #Astra #slusszkulcs #immobilaiser #eltört.
2017. jan. 16. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor fogd hozzá ha úgy indul. Tekerd rá szigetelő szalaggal.
2017. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg leveszed a kormányburkolatot és a gyújtáskapcsolóra ragasztod az immo chip-et.
2017. jan. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elsonek, most igy van megokdva.

2. Errol mar hallottam en is, csak nem voltam benne boztos, hogy tenyleg mikodik-e.

2017. jan. 16. 07:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Az immos tokból kihúzod a tollat és beleteszed az immo nélküli tollát. Legtöbbször megoldható faragás nélkül.


Vagy másoltatsz egy kulcsot és közben átrakatod az immo chipet az új tokba.

2017. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze csak úgy ki-be húzgálod a műanyagból a kulcsot haggyadmár...
2017. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En se gondolnam eletkepesnek at utolso elottit, de azert koszi, lehet raragasztom majd a gyujtaskapcsolaora, ha nem talalok mas megoldast.
2017. jan. 16. 08:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem írt hülyeséget a 4. válaszoló, mert sok típusnál kivehető a kulcs tolla a műanyag házból és cserélhető.

Az Astrához viszont lehet kapni ilyet:


[link]


A pótkulcs alapján kimaratni, áttenni bele a chip-et és a távot (ha van), azt mehet az élet tovább mindenféle fabrikálás nélkül.

Autókulcsokkal is foglalkozó másolósnál, ilyen nyerskulcs valószínűleg van polcon.

2017. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.
2017. jan. 19. 14:04
 9/11 anonim ***** válasza:
És megoldottad?
2017. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5:

"Persze csak úgy ki-be húzgálod a műanyagból a kulcsot haggyadmár..."


Amiről nem tudsz az nem létezik, kedves ötöske?


Nézd csak, hogy egy rendes autónál hogy működik:

[link]


Persze én is tudatlan vagyok, hiszen ebből indultam ki, nem a menő német taligákból...

A szar franciánál egy zárcsere után csak áttolod a kulcsot és megy tovább az élet.

:D

2017. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!