Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki vagy opel a jobb...

Suzuki vagy opel a jobb választás napi ingázásra, rövid távon?

Figyelt kérdés

Egyszerű kisautót szeretnék venni munkába járáshoz, mert meguntam a buszozást meg azt a rengeteg elpazarolt időt. Tömegközlekedéssel 1ó 20perc az út, ami autóval alig 15 perc lenne, mivel a 2 település között nincs közvetlen járat, hanem kell tenni 3 átszállással egy 40km-es kerülőt.


Na most autókat nézegettem swift van a családban, igénytelen jószág.. 10 év alatt alig pár meghibásodása volt, de akkor is elköhögött a szervizig a saját kerekén. Viszont Opel corsák is tetszenek.


Benzines, 1.3as autóban gondolkodom. Km pénzt ad a cég, de azért nem kellene gy benzin és olajfaló szörnyeteg.


Extrák se kellenek, nem érdekel a klíma, elektromos ablak, központi zár, hifi, stb. 10km-es odaútra? Minek! Ne legye tele mindenféle "felesleges" érzékelővel, fedélzeti számítógéppel. Megbízhatóság az ami érdekel, hogy induljon hazafele és ne kelljen szenvednem.. na meg ne álljon le menet közben, mint ahogy itt olvastam az oldalon az egyik kérdésnél.


Tud valaki ajánlani valami jó évjáratú autót, vagy azt, hogy vásárlásnál mire érdemes figyelni? kopogó zörgő futóművön, zakatoló motoron, stb kívül?



2017. jan. 16. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én mindkettőt be merném vállalni

ahogy korábbi hozzászóló írta, swift nem igényel kb semmi törődést, de fapadosabb is, mint egy opel (corsa)

és a 300ezer forintos kerettel már kifoghatóak normális példányok mindkettőből (u.tesoék anno corsával megjárták, de azt 100ért vették, és nem értettek a kocsikhoz :D)

de ha jól tudom, corsa nem is rohadós, és azok még az olajat se igen ették


szerintem nézd meg, hogy a környéken mik a lehetőségek, milyenek az eladó példányok, és az alapján meg szimpátia alapján dönts, mint mondtam, mindkettő tökéletesen megfelel erre

2017. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

+ igazából még a 'perem' lehetne egy Mazda is

nagyon jó kis 323asokat lehet 300 körül kapni, csak a rozsdára kell figyelni (mert ha mazda, akkor van... olyan -szinte- nincs hogy nincs :D sajna), de a motor az örök élet+1 nap

2017. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is kérdeznék,opel corsa B 1.4-nek a vezető tere mekkora? Elfér benne egy nagydarab ember?
2017. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!