Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy a kuplungot az...

Normális hogy a kuplungot az elején nagyon könnyű nyomni?

Figyelt kérdés

Suzuki swift 1.3 16V autóról van szó. Ahogy nyomom be a kuplungot, az első 1 centinél nagyon könnyű a kuplungot nyomni, utána már bekeményedik, ott kezd kb oldani a kuplung is. Lábbal ez alig észre vehető, de kézzel nyomom jobban érezni. Az első 1 centit mutató újjal nagyon könnyen betudom nyomni tovább már nem is bírom.



Ez normális amúgy a kuplungnál? vagy ez mire utalhat? kopott a kuplungtárcsa?



2017. jan. 17. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, úgy hívják hogy holtjáték... Akkor lenne baj a kuplunggal, ha nem lenne neki.
2017. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Megnéztem a passatomon, és rádöbbentett a felismerés, hogy nincs holtjátéka a kuplungnak, sőt, az egész kuplungpedál hiányzik. Aztán eszembe jutott, hogy automata.
2017. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi a fszért kell kioltogatni a másikat?? jaaa ti vagytok azok a nyomorekok akik minden szarbol """"poent"""" csinaltok.. gratulalok fszfejek...


egyébként normális nyugi akkor van baj ha fent fog

2017. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem kioktatásnak szántam... feltett egy kérdést én meg válaszoltam rá.
2017. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudom nem is neked szántam a választ hanem a 2.nak ;)
2017. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!