Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsihoz olcsó kezdő autó?

DollarDog kérdése:

Friss jogsihoz olcsó kezdő autó?

Figyelt kérdés
Milyen autót javasoltok ami friss jogsi után "első autónak" megfelelő lenne (körülbelül 150-200k forint körüli!)?

2017. jan. 17. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nissan Skyle.
2017. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak ennyid van, inkább távirányítású autót vegyél!
2017. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kormóló VW betekert füstcsavarral!
2017. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Oliver38 ***** válasza:
Corsa B,de úgy hogy használtautóhu-t bekönyvjelzőződ és 10percenként nézed hogy raktak e fel egy újjat,ha igen felhívod,és aznap/másnap reggel elindulsz megnézni(pénzel),elötte gyorsan lekérdezed ügyfélkapun,és kb 130-ért veszed meg a kiszemelt autót,kicseréled/cserélteted a vezérlést kompletten termosztáttal olajat szűrőket ez kb 70 ezer, és utánna elvileg nem fog elromlani és mehetsz vele ahova szeretnél.
2017. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elsőnek és az utolsónak köszönöm a kommentet!
2017. jan. 17. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Az elsőnek ne köszönj semmit, ő minden kérdéshez beböfögi ezt a trollkodást. A Skyline egyébként se fog hozzád kerülni ennyi pénzért, mert magasabb árkategóriájú autó.


Ezres Swift, Corsa, esetleg Golf.

Viszont ennyi pénzből nagyon lepusztultakat találsz csak, szóval jobb lenne ha valakit aki ért hozzá vinnél magaddal, mert könnyen átverhetnek vagy éppenséggel vehetsz véletlenül valami nagy hibásat.

Azzal is számolj, hogy ha megveszed, olajat, szűrőt, légszűrőt, gyertyát, vezérműszíjat cserélni kell. Ezeket muszáj, hacsak a szerelő nem látja rajta, hogy frissen voltak cserélve.

Ez legalább 30k körül lesz, a nevedre átiratás is lesz vagy 50 ezer.

2017. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért csak lelakott autókat kapsz és ne lepődj meg ha felhívsz egy hirdetőt és egy tezsvír hirdeti a kocsit :D

Mikor én nézegettem autót akkor felhívtam 3 hirdetőt, mind a 3 cigány volt és az autók is 200k alatt voltak.

Az egyiket elmentem megnézni de gyanús volt hogy nem a sajátja a kocsi hanem másét árulja úgyhogy be se csengettem miután megláttam az utcán az ütött-kopott autót. Egy másikkal csak telón beszéltem de nem íratta át a kocsit, tehát adásvételivel autókázott és úgy akarta továbbadni.

Én gyűjtöttem fél milliót és most van egy korrekt kis autóm. Azt tanácsolom neked hogy te is gyűjtögess még.

2017. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Vw Polo II-t ajánlom. Azért ezt, mert ezzel van személyes tapasztalatom, és ez kijön az összegből.


7 éve én is ezt vettem 180 ezer ft-ért, az autó azóta is köszöni, jól van, megbízhatóan működik. Az enyém ezres, 45LE-s motorral, 4 gangos váltóval szerelt, vegyesben kijövök 6l környékén (fele-fele város és országút). Munkába járásra használom, évi 8-10 ezer km-ert teszek bele.


Emellett én is a Suzuki Swift-et ajánlom, annál főleg a kasztnira figyelj, hajlamosak a 20 év felettiek elfogyni alólad. Motorikusan nem szokott velük gond lenni.

2017. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyűjtögess még, aztán vegyél egy IV-es polo-t. Szép is, jó is, a világból kimegy veled, ha korrekt állapotút fogsz ki. A fogyasztása is baráti, az enyém 4 liter körül eszik városon belül. Pöccre indul mínusz 10en fokokban is, és még idáig sehol ott nem hagyott. Amúgy a megadott ár kategóriában tényleg fontolóra kell venni a swift-et.
2017. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!