Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F küszöbcseréhez...

Opel Astra F küszöbcseréhez mi kell?

Figyelt kérdés

Küszöböt szeretnék cseréltetni, mert már láthatóan lyukas, de minden webáruházban csak külső küszöböt találok. Ez elég hozzá, már úgy értem, hogy nem kéne lennie akkor egy belső küszöbnek is? Vagy az sosem rohad el, így cserélni sem kell?


Belsőt egyetlen áruházban sem találtam.


2017. jan. 18. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Belsőt nem gyártanak hozzá utángyártottban, mert nincs rá kereslet. Ha javítani kell, majd a lakatos lehajtja.
2017. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy lehajtja?
2017. jan. 18. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd a kasztmis csinál hozzá lemezből. Csak hozzáértőhöz vidd. Szinte bármelyik elemet meg tudja hajtani neked egy jó szaki. Tudom, ki kell fogni de nem lehetetlen.

Vidd el szakihoz

2017. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Opel Astra F küszöbcseréhez mi kell?"

önzáró fogók, sarokcsiszoló, ponthegesztésfuró, hegesztő, köszörű, emelő, mérőeszközök, áram, karosszéria lakatos végzettség.


Elnézést ha valami kimaradt.

2017. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egy darab lemezt kivág méretre, meghajlítja arra a profilra amire szükség van, majd behegeszti a korrodált helyére.
2017. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!