Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket ért már atrocitas...

Titeket ért már atrocitas szóban persze az autó márka ellentetek miatt?

Figyelt kérdés

Nekem van egy renault clio 1.4 benzines es szamomra tök ismeretlenek le francia f.s ozták ami rosszul esett termeszetesen.

Valakivel hasonló vagy durvább ?

Nekik egy seat leon vagy altea volt nem tudom pontosan


2017. jan. 20. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
na mer aztan a seat huuu de nagyobb marka :D
2017. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért esett rosszul, hogy néhány vadidegen rosszat gondol az autódról?

Nem érdemes foglalkozni az ilyenekkel.

2017. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a dolgokat soha nem kell komolyan venni, általában akik szívatnak, azok sem veszik komolyan, még ha annak is tűnnek. Pláne egy Seattal :))

De hogy érted, hogy ismeretlenül? A neten olvastad, vagy komment, vagy mi? Mert akkor aztán tényleg szóra sem érdemes az egész.

Nálunk haveri körben, de még mikor a közelebbi rokonság összeül, akkor is jön a hideg-meleg ilyen szempontból. Régebben volt mindenféle autóm már, jelenleg történetesen van egy Audim meg egy régi benzintemető BMW-m is. Viszont apám, nagyapám, és az egyik sógorom autózás szempontjából nagyon visszafogottak, az autó csak utazásra való, használati tárgy, és elég bele max az 1.6-os motor. Gondolhatod hogy mit kell hallgassak :)))

2017. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Figyelj én sem szeretem a francia kocsikat,meg van róluk a velemenyem... De csak azért,hogy minden előzmény nélkül bemutassák valakinek biztos nem fogok lefosozni a kocsiját. :) Ő azt szereti ,ez van...Élőben nem sokan szidták az én autómat,de itt gyakorin van 1-2 söpredék,aki elkezdett kopkodni,mert dicsérték az Audinak,és lepontozott. Ne foglalkozz az ilyen lelkiszegeny hulladékokkal. :) Mérges mindenhol vannak. :) Te szereted,szeresd. Nem olyan rossz az. :)
2017. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja,a karogóidnak.. add át nyugodtan,hogy a Seat a VW csoport szégyene ,úgyhogy én nem verném rà magam annyira.. :D
2017. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem kommentbe ,hanem benzinkuton epp tankoltam, es bealltak mellém
2017. jan. 20. 23:08
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Talan mert lattak rajtad, hogy egy anyamasszony katonaja kisgyerek vagy, akinek ha leszoljak az autokajat sirva fakad es azonnal gyk-ra kell kiirnia egy kerdest, hogy a haborgo kis lelkecskejet megnyugtassa.


Noj fel, nezz korul a vilagban, es rajossz, hogy mennyire tokeletesen lenyegtelen ostobasagokon hergeled fel magadat.

2017. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tomcatters ***** válasza:
Velem egyszer olyan volt Tescoparkoloba, be allt mellem azaz a kocsim melle ket srac 19-20 lehettek egy regebbi passat(97-98 evjarat kb) 1.9 tdi vel, es annyit hallottam,az elejet nem ertettem ... hogy valami ....... rizsraketa, de nem tudtak,hogy az enyem, epp toltam a bevasarlokocsit ,h kipakoljak XDDD Majd kinovik :D
2017. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 Nem vagyok anyamasszonykatonaja ,de akkor is rosszul esett, sztem ha a te kocsidra mondanak,h s.r v hasonlo neked se esne jo te is felhergelnéd magad
2017. jan. 20. 23:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Kerdezo, azt ertsd meg, hogy az autod az egy targy. Erted? Nem az eleted, nem mutatja meg ki vagy, nem mutatja meg milyen ember vagy, csak egy kozlekedesi eszkoz. Ha leszoljak es te sirva mesz haza anyuhoz, hogy jaaaaaaj bantottak az automat a benzinkuton a szomszed fiuk, azt mondtak ra hogy csuuuuunya meg kaka, akkor inkabb matchboxot tologass, ne a kormanyt tekerd.


Amugy az alsokategorias, benzines Clio-ban mi van, amitol meno auto lesz? Semmi. Nem is az, mint ahogy a szethajtott Seat sem, meg a szomszed papa 18 eves Stiftje sem, meg a 12 eves tucat-Corolla sem. Ettol meg auto, elvisz a-bol b-be, amugy kit erdekel mas mit mond ra!?

2017. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!