Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 225/45 R17-es gumik közül...

Hunnia96 kérdése:

225/45 R17-es gumik közül melyik a legjobb márka a számomra?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy keretem rá de mindenféleképpen újat szeretnék vásárolni, az általam ismert és preferált gumik Dunlop,Bridgestone,Michelin,Pirelliknek borsos az ára számomra. Kb.20ezret szánnék rá de nem nagyon tudom, hogy melyik lenne az ideális. Országúton és városban járok a legtöbbet, autópályára ritkán tévedek, tehát az "üzemanyag fogyasztása" ilyen szempontból nem mérvadó. Előre is köszönöm!

2017. jan. 12. 10:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nyári gumi. :)
2017. jan. 12. 10:58
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha csóró vagy, hogy nem szempont a fogyasztás?:D

Egyébként nekem Barum Bravuris 3MH van elég régóta ebben a méretben. Teljesen jó, esőben is tapad annyira, hogy lehet a lehetőségekhez mérten ésszel, de dinamikusan haladni. Voltam vele versenypályán is, ott azért nyúlt rendesen

2017. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"Kb.20ezret szánnék"


A szettre vagy darabjára?

2017. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen talicska alá tesznek akkora kereket? Olvasgass teszteket, az alapján válogass.
2017. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Okoskodó emberek kíméljenek :)

Akinek van tapasztalata ilyen gumikkal kapcsolatban azok írjanak csak!! Köszönöm!

2017. jan. 12. 11:26
 6/21 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajof van a valaszokkal?
2017. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30 ezer alatt nem is keresnék ilyen gumit.
2017. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kevés a pénz sajnos.

Nem tudom milyen autóra kell neked, de ha ilyen 150+ lovas, akkor muszáj lesz beruháznod egy prémium gumira, másképp csak szívsz vele.

Ami jó az olcsóbb kategóriában, az a Hankook, de nem tudom ha kijön ennyi pénzből. Még alsóbb kategóriában nagyon jó a Barum, de ez kisautókra való. A Thaliára Barumokat vettünk az ősszel, és most volt alkalmunk kipróbálni hogy mit tud. Meg sem nyekkent még a jeges, letaposott havon sem. Viszont nem hinném, hogy a 17-es méretben is olyan jó gumikat gyártanának, és sok lóerőhöz már jó gumi kell.

2017. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az első és eddig utolsó kommentelőnek a válaszát! Ha már ketten is ajánljátok akkor fontolóra veszem a tanácsotokat.

Szó sincs 150/+ lóerejű autóról, csak 110lovas.

2017. jan. 12. 16:12
 10/21 anonim ***** válasza:

A Hankookkal az a baj, hogy nem olcsóbb annyival, mint amilyen fos.

Gumitesztet olvass, barátom, az alapján válassz.

2017. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!