Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újabb Alfa Giulia, vagy 2...

Újabb Alfa Giulia, vagy 2 évvel idősebb Maserati Ghibli?

Figyelt kérdés
Ha 20-25 ezer Euro körül lesznek majd, Ti melyiket vennétek?
2017. jan. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyiket se venném meg. Szép de ennyi...
2017. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Új alfa végre a 75óta az első alfa ami tetszik!

Biturbo S óta nincs fiatalabb maserati ami kéne :( Így az új alfának örülök, hogy végre nem Bmw vagy Merci amire azt mondom húúúpasztmek!

Sajnos ennyi pénzem nincs, de ha lenne lehet akkor is inkább valami veteránra költeném.(vga y2-3db ra)

De a kérdésedre a válasz az alfa a kettő közül.

Azt sajnálom az új erősebb kivitel csak 4wd és a gyengébb csak rwd :(

2017. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Giulia Quadrifoglio ! :D


Igaz ez nem lesz két év múlva 25 000 euroért legfeljebb totálkárosan :D

2017. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az Alfa Giulia most nagyon menő, és iszonyú szép. Abból még szinte újat tudsz venni, alig 2 éves a modell.

Na de egy Maseratitól nem keményebb. Viszont a Maseratival sok a gond. Hozzá képest az Alfa a megbízhatóság és az olcsón fenntarthatóság mintaképe (pedig nem erről ismerjük a márkát). Szóval Alfa.

2017. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül én Maseratit vennék, mert kicsit beteg vagyok :))
2017. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max kinézet meg tesztek alapján fog itt bárki bármit ajánlani, mert tulaj nincs az biztos. Én az alfát.
2017. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lóherés QV Alfát, és pirosban, ha lehet. :) Rendkívül durva hangja van élőben, és bár a beltér elsőre kicsit szegényesnek tűnik, élőben nagyon szép, és nagyon kényelmes. Persze megelégednék egy sima Giuliával is, nem kéne az 510 lovas, de majd egy 10 év múlva talán.. akkor is úgy lopom. :D
2017. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alfa Giulia QV! Amúgy egy 97-es Maserati Quattroporte-m van, és kijelenthetem, hogy nincs gond a Maserati megbizhatóságával. Kényelemben, dinamikában meg máig odaver sok menő sedannak.
2017. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semelyiket
2018. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!