Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mennyibe kerül lefóliázni...

Kb mennyibe kerül lefóliázni az ablakokat?

Figyelt kérdés
a hátsó ablakot, a két hátsó ajtó ablakát plusz az elsőre a nappellenző vonaláig?

2017. jan. 21. 14:57
 1/9 dirtboy ***** válasza:

szerintem olyan 25ezer.

nekem annyiban tér el hogy én is B oszloptól hátra akarom sötétíteni csak nekem még van a hátsó ajtó után egy kis ablak.

erre mondtak nekem miskolcon 25ezret, műbizonylattal persze.

2017. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Függ az autó pontos ablakméreteitől, általában 25000-től kezdődik jobb minőségű fóliával, műbizonylattal.
2017. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem Sopronban 25e-t mondtak a B oszloptól hátrafelé, műbizonylattal ('05 Focus kombi).
2017. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A pontos árat a kiválasztott fólia tulajdonságainak,- az autó típusának,- és az ajtók számának ismeretében lehet adni.


Addig tájékoztatás képen nagyságrendileg egy lehúzható üveg ára 5,000 Ft.-tól, háromszög üveg ára 2,500 Ft.-tól, hátsó szélvédő 15,000 Ft.-tól, míg a csík 5,000 Ft.-tól kezdődik nettó áron.

Ez az ár a belátásvédő fóliákra vonatkozik.

Hogyha kombinált belátás,- és hővédő anyagra esik a választásod, akkor kb 40%-al kerülnek többe a fenti árak 10-15 év garanciával, fólia típustól függően, anyaggal és munkadíjjal együtt.

2017. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy régi Swiftre ( ferdehátúra) is 25 ezer lenne ?
2017. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
nem nagyon nézik a kocsi értékét ablakfóliázásnál.
2017. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyha kedvezőbb áron szeretnél fóliát az autódra, akkor válaszd a csináld magad csomagot!

Teljes felszerelést - célszerszámokat adunk a profi szetthez a kiválasztott fóliákkal együtt.


Thomy

2017. jún. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

ma 04:32

műbizonylat honnan lesz hozzá hogy a rendőr ne szedesse le veled a helyszínen?

2017. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a vásárláskor történt adatrögzítést követően adjuk át a megrendelőnek. Engedélyszám a fóliára van lézergravírozással rögzítve.
2018. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!