Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettem egy Opel Astra G...

Albert Erno kérdése:

Most vettem egy Opel Astra G 1,7 tdi.2001 évjáratu. Hatchback karoszériáju autot. Mi a véleményetek eeről az autorol?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

G Astrám nem volt, csak H 1.7cdti motorral. Nagyon szerettem. Az 1.7tdi az még a hagyományos adagolós turbósítva ha jól sejtem.

A G se csúnya autó, egyedül a belterével nem tudtam soha megbarátkozni. Olyan tipikus 90-es évek stílusa.

Aki nem tud/akar drágább autót venni, annak szerintem ma is egy értelmes alternatíva

2017. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tdi nem lehet, az a VW védjegye. Amúgy jó autó, igénytelen, olcsó hozzá az alkatrészellátás, a kötelezőkön kívül egy kis odafigyeléssel elmegy legalább fél milliót. kilométerben.
2017. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen igy van csak Td
2017. jan. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!