Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs A3?

Első generációs A3?

Figyelt kérdés

Az első Geberációs A3 (1996-2003) Motorja, váltója, futóműve megegyezik a Golf IV-esével, illetve a Boráéval, vagy máshonnan kapta ezeket ?

A felsorolt modellek közt van jelentősebb különbség, melyiket érdemes megvenni ?

1.6 benzin.



2017. jan. 23. 13:05
 1/5 Mosqu!to ***** válasza:

Jó autók ezek csak szerintem kicsit túlárazottak a IV-es golffal együtt! ( a megkímélt darabokra gondolok és nem a német/osztrák behozott bontószökevényekre!)

Méretre kicsit pici,de gondolom ezzel tisztában vagy.


Ha megbízhatóság a fontos,akkor 1.6 benzin. Kicsit lomha lesz és torkos is,ha pörgeted!

Ha "élvezni" akarod a vezetést,akkor 1.8T. (és esetleg még kotró is mellé! Nekem ilyen az A4 B6-om, nagyon szeretem! :) )

2017. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért az 1.9 TDI is erősen ajánlott :))
2017. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam dízelen is, de nem autózom annsit.

Évente 10-12 ezer km-t megyek kb.

Köszi a válaszokat !

2017. jan. 23. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
hát azért hoztam fel mert számomra csak ez volt élhető.1.6 os gyenge és sokat eszik, 1.8T jól megy de még többet eszik. 1.9 TDI erős és keveset eszik
2017. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2018. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!