Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv Passat b5,5 (2004) 1,8 t...

Üdv Passat b5,5 (2004) 1,8 t bezin SOS nem indul pedig nincs hiba kód, gyertyák jó üzemanyag pumpa jó már a szerelő se tud vele mit csinálni?

Figyelt kérdés

A hiba úgy kezdődőt, hogy múlthét hétfőn nehezen indult az autó(amúgy pöcre indult eddig ) de harmadszori indításra be indult az aksi(4 hónapos)számlájára írtam mert hát hideg van és nem minden nap járok az autó-val. De ahogy be melegedet egész nap probléma mentes volt az autó este leraktam és szerdán reggel indítanám de semmi

és azóta be se gyúlt el vontattam a szerelőhöz cserélt üzemanyag filtert bezin pompát meg a motoron meg egy kapcsolót de semmi gyertyák jó nedvesek szikra van hiba kód nincs benne porlasztott le vett működik már a biztosítékokat is átmérték de semmi néha egy picit igér de nem gyul van benne rablás gátló de ki van kötve de próbáltuk úgy is elindítani de semmi.


2017. jan. 23. 17:50
 1/3 anonim válasza:
Vizes benzin megfagyott. És nem jut benzin a rendszerbe.
2017. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi is ere gyanakodtunk de nem az üzemanyag átfolyj a rendszeren szűrőt is és pumpát is cseréltünk de semmi
2017. jan. 23. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van benzin meg szikra is akkor mi nincs?

Elszökött az összes kompresszió?

Higedindító sprére mit csinál?

2017. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!