Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 vélemény? Dízel vagy...

Martin0009 kérdése:

Mazda 6 vélemény? Dízel vagy Benzin? Érdemes tuningolni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az új mazda 6 osról? 2015-16. Tapasztalatok? Benzint vagy dízelt érdemesebb és miért? Érdemes megpiszkálni a motort hogy kicsit erősebb legyen? Ha igen akkor ötletek?

2017. jan. 24. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy nagyon jó autó! Nem hiába nyert ha jól emlékszem év autója díjat. Megpiszkálni egy motort sem érdemes nem hiába úgy adják őket ahogyan. Mivel szerintem a dízel traktorba való én a benzinest ajánlom.
2017. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

dízel traktorba való xDDD

egy újabb nóbeldíjas

2017. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van traktorba való rendes autóba benzin kell. Tunningolni meg ilyen bonyolult autókat nem érdemes,csak ront a motor élettartalmán.
2017. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
#1 sajnos a TOP8-ba se került bele.
2017. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

14 éves gyerekek tesznek fel ilyen színvonalú kérdéseket.


A szívóbenzines 2.5-s 195 lovas automatán mit akarsz mégis tuningolni?

A kézi váltós dízelen biztosan lehet hangolni kicsit,bár a 440Nm-es gyári csúcsnyomaték nem tudom hova kevés.


Az mondjuk tény,hogy megkaphatná legalább a 2.5-s turbós Skyactive-ot.

2017. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem 14 vagyok :D nem tuningolni akarom, azért írtam hogy megpiszkálni, csak jobbat akarok kihozni egy véleményem szerint nagyon jó autóból. És érdekelt lehetséges-e ennyi az egész
2017. jan. 24. 17:36
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván meg tudod chipeltetni a dízelt, de akkor a garanciád megy a levesbe. Ezt érdemes figyelembe venned. Amúgy jó autó, de én egy erős benzinmotorral venném, kisebb az esély a szopórollerre.
2017. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha mondjuk előbb egy tesztvezetést megejtenél?? Amúgy meg a benzines az szívó, sokat nem javít a teljesítményen a chip, de amúgy is mi a bánatnak kell a motor élettartamát csökkenteni? Szerinted hülyék tervezik az autókat?
2017. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
amúgy ezeket annyira már szerintem sem lehet tuningolgatni,ki vannak ezek már hegyezve....nem olyanok ezek a motorok mint az adagolós TDI ami nagy túlméretezéssel jött le a sorról....
2017. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt a tervezőgárdán kívül senki nem tudja, hogy a motorba belerakták-e azt az anyagot, amit egy esetleges chiptuning igényelne.

Nem tudom, esetleg van-e tervben a mazdánál valami sportváltozat, azt ki lehetne várni, bár nyilván komoly felára lesz. Én biztos nem nyúlnék egy új autó egyetlen alkatrészéhez sem, legalább addig, amíg a garancia lejár. Addigra úgyis kiderül, hogy szétugrik-e a technika a tuningmatyik alatt.

2017. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!