Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 vélemény? Dízel vagy...

Martin0009 kérdése:

Mazda 6 vélemény? Dízel vagy Benzin? Érdemes tuningolni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az új mazda 6 osról? 2015-16. Tapasztalatok? Benzint vagy dízelt érdemesebb és miért? Érdemes megpiszkálni a motort hogy kicsit erősebb legyen? Ha igen akkor ötletek?

2017. jan. 24. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Benzines kéne.

Nehogy már 2.5l 190 ló kevés legyen :D

Van nyomaték, van teljesítmény, és még keveset is eszik ha nem taposod ki a belét.

2017. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
azért ez a 190LE nem egy egetrengető egy szívó benzinesben,csak azok mondják hogy az akik csak a számokat figyelik...a súlyt pl egyáltalán nem.
2017. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem,persze hogy nem egetrengető.Hozott már ki a Mazda házon belül is 2.5-s motorból 200 lovat is,mindenféle változó szelepvezérlés nélkül.

Meg aztán a Honda is csinált 125Le/liter teljesítményű autókat.


Ma viszont hol kapni Euro6-os,2.5-s szívó benzint,úgy hogy az autó is korrekt körülötte?

Na ez az ami ritka.

2017. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem minden a teljesítmény, de 190 LE a közúton már teljesen jó, dinamikus közlekedést enged. Ennél többet már nagyon ritkán használ ki az ember. A számok alapján szétforgatni sem kell, mert a maximális nyomatékot 3250-en adja le, ami egy szívó benzinestől nem rossz.
2017. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
jó valóban ez így nem annyira rossz és elvileg 8 liter fölött eszik csak kicsivel.
2017. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Rendben, de a 2.2 es dízel pedig ha jól emlékszem 1850, vagy 2000 es fordulattól adja le a 420 nm nyomatékot.175 Lóerő. A benzines lehet 190 ha automata váltó, tőlem az nagyon távol áll. Nem is egy nagy teljesítményre gondoltam meg hogy rommá tuningolni. Csak mondjuk toldatokat ide-oda, nagyobb kerekek. Mondjuk sport légszűrő, meg más, "erősebb" turbó. Valamit ennyivel is ki lehet hozni, esetleg kipufogó rendszer, gondoltam a váltóra is. Meg egyébként, nemtudom mennyire igaz, de japánoknál ugyan ezeket a motorokat, komoly felárral. De legyártják erősebb ötvözetből. Véleményekre annyit írtak hogy elnyűhetetlen. Persze ha folyamatosan húzatva van egyszer úgyis vége. De ha valakinek lenne mondjuk 20 milliója. Nem próbálná meg ezt? Mondjuk az tény hogy ehhez szakértő kell hogy ilyen dolgok meg legyenek csinálva, mert nem egy lada, vagy egy régi corsa :D
2017. jan. 24. 21:23
 17/20 anonim ***** válasza:

Akinek van 20milliója az vesz egy v6 tdi a6-ost és ott nem kell ilyesmiket csinálgatni.


Egy kicsit nagyobb turbó, azt az adblue és a dpf biztos szeretni fogja, euro6-ban már nem olyan egyszerű a tuningolás mint euro4 előtti motoroknál. Én dízel mazdát alapvetően nem ajánlanék az előző szériák se voltak túl jók, inkább a benzines.

2017. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Így van, ha lenne 20 millióm, akkor vennék egy 20 milliós autót, ami gyárilag olyan erős, amilyet én szeretnék.
2017. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Veszel egy kéziváltós 165 lovas 6-oa kombit közlekedni, meg mellé egy mx-5 jáccósnak, méf mindig olcsóbb mint egy db audi kombi ;)
2017. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Komolyan senki nem csinálná?:D Nekem külsőre nagyon tetszik. Kis ez azzal megjobb lenne. Belsore sem csunya. Es kicsit tobb erővel... Hat szerintem alomauto lenne
2017. jan. 25. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!