Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a drága Eonon érintőkép...

Megéri a drága Eonon érintőképernyős android alapú rendszer az árát vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már rég óta vágyok egy komolyabb interfészre a 2003-as E46 autómba. Pontosabban egy ilyenről lenne szó:


[link]


Nos a következők lennének a kérdéseim:

Mivel elektronikus kütyü, ezért gondolom, hogy jogos a kérdés, hogy mennyire tartós/bírja a hideget, és az utastérben a hidegből való felmelegedést?- mivel ahol én lakok, ott télen a hőmérséklet eléri akár a -30 fokot.


Mennyire stabil a rendszere? Be tud-e lassulni akkor, ha nem is telepítek rá egyebet, csak gyárilag használom?


Kompatibilis-e a gyári Harman Kardon hangrendszerrel?


Ha igen, akkor milyen a hangminősége? Mivel az autóban gyárilag Harman Kardon rendszer van, ezért is újítanék rá, hogy ne az FM modulátort használjam.


Azért szeretnék minél több hasznos véleményt hallani, milőtt beleugranék, mert nem olcsó (kb.400 euro) és nem szeretném kidobni az ablakon a több hónapon át gyűjtött pénzem.


Köszönöm minden hozzáértő véleményét előre is!



2017. jan. 27. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

annyi biztos, hogy nekem az ebayről beszerzett, 50ezer forintos noname 8" navi simán bírja 3 éve a mínuszokat, és a meleget is (golf 5ben van)


szerintem a hőmérséklettel nem lenne gond

2017. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, de meg szívesen meghallgatnék többet is. :-)
2017. jan. 28. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!