Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérhetem az eladót, v keresked...

Desdelas kérdése:

Kérhetem az eladót, v kereskedőt hogy egy megvásárolni kívánt autót állapotfelmérés céljából hozza el egy megbeszélt helyre. Úgy 25 -30 km-ről lenne szó. Fizetném a utat, benzinktg-et, és az átvizsgálás díját is. Lehet egyből ott kezdeni?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!
2017. jan. 27. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
kerni kerheted, csak nem biztos, hogy foglalkozni fognak vele. ez fugg attol is, van-e vaj a fule mogott, vagy, hogy jo allapotban es elakarja-e hamar adni. Ha igen, akkor nem okoz neki gondot. Minden mas esetben, vagy lusta, vagy tre a kocsi.
2017. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kereskedő biztos nem fogja elvinni neked sehova mert sorbanállás van nála,ne fog rohangászni vele még ha fizeted sem.,mert egy órán belül többen is megnézik a kocsit. A magánszemély az max akkor viszi el ha nagyon elakarja adni,de ha nem zsíroskenyérre kell neki a pénz az sem fog odakocsikázni vele ,főleg ha nem érdeke az eltitkolt dolgok miatt.
2017. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azet nem mindegy milyen auto. az, hogy egy oran belul is tobben megakarnak nezni, egyaltalan nem biztos, lehet mar ott all hetek, honapok ota es ha elakarja adni akkor elviszi. sogorom ugy vette meg a regi budi focust, hogy 35 km-re elhozta neki hazhoz a kereskedo.
2017. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha eladó lennék, kiszámolnám hogy mennyi az a 30 km dija, egy napi fizetés , plusz vissza is vinném az autót magammal. Ezt előre elutalná , aztán mehetne a dolog. Vagy egyszerűen elutalna 20000 forintot előre és mikor vissza vinném magamat a kocsival , átadnám a kulcsot a vevőnek.
2017. jan. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!