Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Nissan GTR miért ilyen "olcsó"?

A Nissan GTR miért ilyen "olcsó"?

Figyelt kérdés
Ennyit számítana a presztízs, hogy az árából német oldalon "csak" egy M5-öst lehet kapni, ami biztosan nagyon gyors és erős, de nem az a klasszikus sportautó kategória. A GTR viszont akárhogy is nézem egy zseniális alkotás. Még a minőséget sem nagyon lehet a GTR-nek felróni, mert a 2017-es modell már meglehetősen igényes beltérrel rendelkezik, legalábbis az alapján mondom ezt, amit lehet róla olvasni. A magyar utakon mégis szinte egyáltalán nem lehet látni, az ezen árkategóriába tartozó vagy afeletti autók is kivétel nélkül az S Mercik, M6-osok, AMG E Mercik vagy mondjuk a Panamera illetve a Cayenne. Főleg ezeket lehet gyakran látni. De ugyanez elmondható a 370z-ről is, hogy nagyon keveset lehet belőlük az utakon látni, a TT Coupe-val ellentétben. Tényleg ennyivel jobb élményt nyújtanak (mert aki 40 milliós M6-ost vesz, az nem a karját szellőztetve fog 100-al lötyögni a főúton) a német autók vagy inkább ennyire túl vannak hypolva nálunk a német márkák.

2017. jan. 28. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mittom én de nem nézek megye se Mercit se BMW-t se Porschét, mert nagyon sokat látni belőlük. A GTR-t megnézném mert még egyet sem láttam.
2017. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

Azért van belőlük pár,itt miskolc környéken én már láttam párat.

370Z-t azt nem nagyon,inkább 350Z-vel találkozok néha.

2017. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Igen, Miskolcon én is láttam már egyet, de Debrecenben meg szinte minden 4. +30 milliós kocsi vagy egy S Merci, Panamera vagy M-es BMW.
2017. jan. 28. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Gondold át mégegyszer, nem is értem minek említed az M-es meg az AMG-s autókat. Ezek nagy sedanok, vagy családi kombik, ez a lényeg bennük, hogy klasszikus, jól használható autók, de úgy mennek, hogyha kell, akkor odapörkölnek a GTR-nek is. Sokkal több mindenre használhatóak, anyagkidolgozás tökéletes mindenütt, a minőségre nagyon figyelnek.

Ez egy GTR-ről nem feltétlenül mondható el, még szupersportkocsinak sem jó, mert 2-3 gyorsulás után már villog, hogy elfáradt (nem vicc).

2017. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A presztízs miatt, itt az emberek nem értenek az autókhoz, csak az emblémát ismerik fel.
2017. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!