Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G Corsa C autók...

Opel Astra G Corsa C autók külső hőmérséklet vevőjének hibája?

Figyelt kérdés
2002 es születésű Opel-ünk van, aminek most jelentkezett a külső hőmérsékletmérőjének hibája: egyszer csak kijelezte, hogy 60 C fok odakint, és ebben a tartományban mászkált, egészen 67 C fokig ment fel a belső kijelző szerint. Kivettem a pipára emlékeztető egységet, amit kitakarítottam, volt benne egy légy, sajnos nem volt menthető állapotban szegény. Visszaraktam akkor jól működött egy 5 perces járatás után -4 C fokot mutatott. De később megint 13-17 C fok közötti értéket mért. Magával a vevővel lehet a gond, vagy ennél nagyobb baj lehet?

2017. jan. 29. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Be van rakva a helyére? A lökhárító rácsában lakik, egyébként ha túl közel van a vízhűtőhöz, annak a melege által fals jelet fog adni. Egyébként elképzelhető, hogy elromlott, volt már rá példa.
2017. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! A helyére raktam vissza, a lökhárítóba. Eredetileg is bent volt a helyén. Első körben én is erre gondoltam, de aztán beigazolódott, hogy ez rendben van. De valószínű, hogy igazad van, hogy ez most az a példa, hogy cserélni kell.:) 2000Ft nem egy nagy összeg.
2017. jan. 29. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!