Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb, Hankook Kinergy...

Melyik a jobb, Hankook Kinergy Eco 425, vagy a Barum Brillantis 2? Sajnos ennél drágább nyári gumi szettet most nem engedhetek meg maganak, kíváncsi lennék van e valamelyikkel személyes tapasztalatotok, vagy csak szimplán véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#nyári gumi #Kinergy #Brillantis
2017. jan. 30. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hankook. Szerintem egyértelműen jobb márka, minőségibb, bár nem egy Toyo, vagy Yokohama, de megteszi. Én nyárinak egy ideje a Vectrámon csak Yokohamát használok (Yokohama Parada 2), ez vált be. De kinek a pap... Ha békésen elközlekedgetsz, akkor a hankook untig elég (nekem hankook téli kerekem van, nem a legjobb, de megteszi télire), a Barum-nál mindenképpen jobb, abban az árfekvésben inkább Hankook.
2017. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Barum csak az utóbbi években lett nagyon jó gumi az árához képest, a második generáció még szar. Szóval ha Barumot veszel, akkor Brillantis 3-mat kell venni (vagy Polaris 3mat téliből, az van apámnak és nagyon jó). De a Hankook azért elég komoly márka, jobban megéri azt venni, szerintem az összes gumi közül a legjobb ár-érték arányú a Hankook.
2017. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!