Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107esemben miért forr...

Roland982 kérdése:

Lada 2107esemben miért forr fel a víz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az hogy a víz hőmérséklete tökéletesen beállt az üzemi hőfokra és tartotta is azt. Aztán elkezdett csöpögni a hűtőmből a víz az alsó csonknál. Ezt könnyedén megoldottam két komponensű fémragasztóval mert csak egy apró rés volt nem is lehetett látni csak annyit hogy ereszti a vizet. Ezután visszaraktam a hűtőt visszakötöttem a gombára a kábeleket és a ventillátorra is. Csövek is vissza. Feltöltöttem fagyállóval, nem csöpögött jó volt minden. Elindultam hogy megyek vele egy tesztkört. A kocsiban a vízhővisszajelzőn 500 méter után a piros tartományban volt és forrt a víz. Ilyet eddig sosem csinált, máskor kb 1 km után érte el az üzemi hőfokot mikor jéghideg volt a motor . Szerintetek mi lehet a gond?

2017. jan. 30. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elfagyás?
2017. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint mi fagyott el? Mert a hűtő a lakásba volt a javítás alatt a melegben.
2017. jan. 30. 13:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi van annak a ladának az elejébe???atomreaktor??vagy hogy sikerült 500m(!!)alatt felfőzni a vizet??
2017. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Széria lada. Nincs benne raktor. Nem tudom mitől melegszik ilyen gyorsan azért kérdeztem meg itt.
2017. jan. 30. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Mar ne is haragudj,de amit írsz gyakorlatilag fizikai keptelenseg!Még ha le is ragadt a termosztat es nem engedi megfordulni a vizet a rendszerben,hidegen beinditva majd 500metert haladva még ha 1-esben üveghangon pörgetve mégy akkor sem fogja a motor felfőzni a vizet ennyi idő alatt.....
2017. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2017. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én csak azt írom amit észleltem. Végigmentem az utcánkon ami kb 500 méter. -5 fokos lehetett a motor induláskor. 2000es fordulatnál váltottam fel. Már 4be mentem mikor odaértem a kereszteződéshez és a piros mező elejénél volt a mutató. Nekem is fura volt de forrt a víz biztos hogy nem a mérő volt rossz.
2017. jan. 30. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Légtelenítve lett a rendszer?
2017. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a vizszivattyut nézted már
2017. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Légtelenítve lett. A szivattyút hogy tudom ellenőrizni? Bár a szerelés előtt jó volt de ki nem próbáltam...
2017. jan. 30. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!