Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1.4 8szelep....

Cz.gabeee kérdése:

Opel Astra F 1.4 8szelep. Tankolás után nagyon nehezen indul, ha gázt adok vagy gyorsítok egyszerűen lefullad. Mi okozhatja a gondot?

Figyelt kérdés
Eddig ilyen bajai nem voltak az autónak, csak miután tankoltam most bele... Kicsit erőteljesebben gyorsítok,és akkor beremeg az autó,és hajlamos lefulladni..és utána vagy beindul vagy nem.... van valakinek valami ötlete mi lehet a gond?

2017. febr. 1. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vizes benzint tankoltál?
2017. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol tankoltál? Lehet ki kéne járni belőle minél többet, aztán rátankolni vpower-t mondjuk.
2017. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lukoilnál tankoltam 5000 ért.... azt elég kemény lesz kijáratni
2017. febr. 1. 17:34
 4/6 A kérdező kommentje:
én talán arra gyanakszok hogy felkapott valami sz@rt a tankból... nem tudom erre mennyi esély van
2017. febr. 1. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Első ötletem nekem is az volt, hogy valami dzsuva került elő és eltömítette a szűrőt
2017. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a benzinszűrőt és tedd teli a jobb adalékolású benzinnel.
2017. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!