Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondeo kombi, Passat kombi...

Mondeo kombi, Passat kombi vagy Zafira?

Figyelt kérdés
2005-2005 kozotti évjáratból csaladi autónak.

2017. febr. 2. 11:01
 1/2 BiTOPro97 ***** válasza:

Egy 10 évesből már csak a fenntartás miatt is Zafirát.


Amúgy 4 évesből, amúgy ha nem lett volna más generáció 4-5 évesből is a Mondeo-t javasolnék, de azokhoz mind a kettőhöz minden sokkal drágább.


Zafira A-ból 2004-est ismerek aki nyüstöl, igaz ő második tulajdonosként vette, és már vagy öt-hat éve. Mondjuk az más, ha sajátjaként figyelt rá. Rohadásra nagyon oda kell figyelni!


Én Mondeoból akartam második tulajdonos lenni, és pont egy kombinak, de Németország nagy területé bejárva nem találtam egy jót sem. Durva de itt is a hazai forgalomba állítása rossz utak ellenére előny lett volna, mert kint szinte mind agyonbagózott, és jellemzően török kézből, vagy előző más igénytelen tulajdonos után volt már eladó.


A Passat-hoz meg még drágább minden. Félautót cserélheted megvétel után, vagy már ennek az árát is elkérik, ha megvolt esetleg agyon kímélt.


Tíz éves autóból Opelt? - lehet ez szlogennek lenne inkább jobb. Nagyon olcsó hozzá minden, és az elején sem lehet rossz, de végére kiforrott az biztos.


Ja, és ilyen idősen csak benzinest!

2017. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na az évjáratot még 1x. Nekem a Passat tetszik jobban.
2017. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!