Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Volkswagen Passat-okkal...

Az új Volkswagen Passat-okkal kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Egy 2016 év elején átvett, új Passat-ot használok. Sedan. Sajnos a hátsó csomagtartó rendszeresen és magától kinyílik. Az önindítót cserélni kellett alig 1 éves korában.


Mennyire megbízható típus még a Passat? Vagy csak én fogtam ki?



2017. jan. 31. 15:07
 1/6 Donald J. Trump ***** válasza:
Megbízbható még? Hát utoljára kb. a Malac Passat idejében volt annak mondható - mióta a VW fejébe vette, hogy ők ilyen prémiummárka lesznek azóta még a fapados modellek sem igazán azok.
2017. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan gyártó,aki 2016-ra a V10 FSI-n kívül képtelen korrekt,megbízható motort gyártani,ott az a legkisebb gond,hogy a kocsi is hulladék körülötte.


Egy normális autón az első 5 évben folyadékokat,kenőolajat,szűrőket,fékbetéket és gumikat kell cserélni legfeljebb.Esetleg vezérlést.


Nem ázik be?Mert arra is hajlamosak amúgy.

2017. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De igen, a szigetelése sem az igazi. A jobb oldali ablakokat újra kellett szigetelni.


Rendkivül dühös vagyok, hogy nem adja meg az autó azt az élményt, amit vártam. Nem olcsó kocsiról van szó, mégis sorozatra jönnek elő a hibák egy alig 1 éves kocsinál. :)

2017. jan. 31. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvastam több helyen problémákról, viszont másoknak abszolút semmi gond nem jelentkezett. Szerintem a gyártósoron lehet valami gond, bizonyos dolgokat rendszeresen elkúrnak. Hallottam például beázásokról is, az említett csomagtérajtó 1 év után rozsdás, stb.


[link]


Itt van ez is például.


Amúgy a motorja az nagyon jó, ez már nem az a 2.0 PDTDI, amiben beáll az olajpumpa, hanem egy teljesen más 2.0 CRTDI.

2017. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2.0 CR-be is beáll az olajpumpa nyugi.
2017. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsőgenerációs 2.0CRTDI is megkapta az olajpumpa problémát, bár kicsit erősítettek rajta.
2017. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!