Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hol autózna szívesen az...

BiTOPro97 kérdése:

Ki hol autózna szívesen az álomautójával?

Figyelt kérdés
Nem egy hely van például, ahol jó utak is vannak és nincs sebesség korlátozás, de szép tájak, ja és szép szerpentinek is vannak, ... , meg vannak hosszú egyenes szakos utak például feltöltött tengerpartokon is, úgy-e ízlések és pofonok.
2017. febr. 2. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a régi mániám tankkal végigmenni Románián.

https://www.youtube.com/watch?v=B8MFMyC0e58&feature=youtu.be

2017. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Én az utcánkban, föl s meg alá, oda és vissza...Ilyen buznya egy kérdést...
2017. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Egy álommal nem lehet autózni.
2017. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
az álomautóm egy kombi Bentley, tetőcsomagtartóval, és sátras utánfutóval...nos ezzel szívesen elarcoskodnék Vlagyivosztokig, és vissza..
2017. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miért a Man szigeten (sebességkorlátozás nélkül), Szicília - már betiltott - verseny pályák, át az Alpokon olaszoktól, a franciák felé szerpentineken. - ne mondja már valaki, hogy nem egy lehet egy komoly élmény.

Még a Dunakanyarba kimenni a hegyi utakra nyáron, vagy a német autópályák is élmény adnak, vagy adhatnak a vezetéshez. Vagy csak én vagyok ezzel így?

2017. febr. 2. 17:06
 6/15 A kérdező kommentje:
*versenypályák; vagy át az Alpokon olaszoktól*
2017. febr. 2. 17:09
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Szicíliában nem élmény autózni, vezettem már pár országban de akkora koszt mint ott még sehol nem láttam, saját autóval nem is mennék nem hogy álomautóval. A német autópálya sem, oké hogy bizonyos szakaszon lehet nyomni, de nyomom máshol is. Pályán nekem halál unalom menni.


[link]

Erről a listáról a 6.-on kívül mindet nagyon szívesen, lehet azt is kipróbálnám ha lenne mellettem váltósofőr. Meg az utolsó romániait se annyira.

2017. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Én Romániában nagyon szeretek vezetni, jobban szeretek itt levezetni 600-700 kilómétert, mint mondjuk a német autobahnon, ahol csak mész előre, és vagy padlógáz, vagy satufék, vagy ácsorgás a dugóban.

Romániában nagyon jók a főutak az utóbbi években, kanyar van bőven, elég szélesek, vannak szép tájak, nyomni is lehet az autónak, mert itt úgy szokás, és úgyis lehet tudni előre, ha radar van.

De van még személyes kedvencem, 2x voltam a horvát tengeren saját autóval, Split, Dubrovnik és Makarska környéke, de legalább egy nap az volt a program, hogy beültem az autóba, és a tengerrel párhuzamosan futó úton kocsikáztam fel-alá, mint a hülyegyerek: kiváló minőségű út, szerpentinek, motorosok, jó csajok az út szélén, látszik hogy pezseg az élet, igazi mediterrán hangulat.

Az egyenes utakat nagyon unom, bár mikor haladnom kell, akkor mondjuk nem bánom ha egyenes.

Man szigetekkel, meg ilyesmivel ne fárassz, mert teljesen irreális, hogy ott vezessek.

2017. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Oh Yeah!
2017. febr. 2. 19:45
 10/15 A kérdező kommentje:

Autobahn-t az mondja, aki még nem járta meg oda-vissza sokszor, akkár csak Ausztria-München-t, pedig sokat megspórol az ember azon a kis szakaszon is. De tényleg amatör válasz lenne. Vérberli autósként, München-Hamburg közt még annyira autós nagybátyámmal, - Bár ő motorral, de természetesen nem autópályán, már megjárta az útat, de az más. - mi meg vonatra szálltunk. :D Hamburgba egyszer el kell menni, legalábbis aki német (nemzetiségi) mint mi. Bár amúgy is érdemes megnézni.

Autobahn-ban egy a vicces, hogy néha az út túl oldalán lévő két kisebb település közt három, vagy akkár több felüljáron át juttsz át. :)


Másik, amúgy én tervezek idén nyára más kontiensre autós túrát. - váltot sofőröst - Egy fontos a bíztonság, így a szerpetinsor, és vad-kelet kimarad.

2017. febr. 2. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!