Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hol autózna szívesen az...

BiTOPro97 kérdése:

Ki hol autózna szívesen az álomautójával?

Figyelt kérdés
Nem egy hely van például, ahol jó utak is vannak és nincs sebesség korlátozás, de szép tájak, ja és szép szerpentinek is vannak, ... , meg vannak hosszú egyenes szakos utak például feltöltött tengerpartokon is, úgy-e ízlések és pofonok.
2017. febr. 2. 16:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amúgy Erdélybe majd ha lesz nagymotorra jogosítvány megyek, mert apai-ág erdélyi szász.
2017. febr. 2. 20:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Autobahn-t az mondja, aki még nem járta meg oda-vissza sokszor, akkár csak Ausztria-München-t, pedig sokat megspórol az ember azon a kis szakaszon is."


Persze, nagyon jó, hogy egy óra alatt 150 kilómétert meg tudsz csinálni, nem is azt mondom. De nem sok értelme van így sem, én rendszeresen járok Baden-Württembergi kisvárosba a 6-os pályán, éjjel tényleg szempillantás alatt ottvagyok Ausztriától, de nappal maga a pokol, ha éppen nem áll a sor, akkor a belsőben is csak 90-100 a tempó, annyi autó van, de inkább az a jellemző, hogy áll mindenki egy helyben, a sok felújítás miatt, köszi nem.

Ugye erdélyi vagyok, az M3-mas nagyon jó pálya, lehet rajta haladni is (130+, igen), de qrvára unalmas, mert full egyenes az egész, és még forgalom sincs rajta. De tény, hogy haladni azt lehet.

2017. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egy végtelen amerikai úton. Full egyenes a placc , jobbra , balra sivatag. Valami faxa kis lowrider-el. :D
2017. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én egy fekete 1967-es Chevy Impalávan szeretnék egyszer végigmenni a 66-os úton
2019. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egy CLK-val (tudjátok annó a Cobra 11-ben Tom Kranich és egy ideig Chris Ritter járt, imádtam azzal a kb 250 LE+hátsó kerék és manuális váltó!, de tényleg annyira király volt😅)Amugy még akkor még 2005-2010 körül még egy kicsit Német-ben dolgoztam és megkaptam a leg FULL extrás Octavia RS-t amivel nem volt ritka a Berlin-Drezda-Stutgart-Köln-Hamburg-Berlin körút és húúú baz*meg az úgy ment mint az álom!


Amugy a válaszra vagy egy CLK-val/Audi RS7-tel/ egy M.B AMG E osztállyal valahol a dél Alpokban vagy valahol fent északon Skandináviában vagy Egy jó észak Kanada/Alaszka végtelen fenyőerdők és Havas táj!És egyszer kipróbálnám milyen autózni egy végtelen Orosz úton! Szóval ennyi ;D

2021. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!