Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki, hányszor bukott meg a...

Kiss kata258 kérdése:

Ki, hányszor bukott meg a kresz vizsgán? Olvastam, hogy volt olyan csaj aki 109szer bukott meg, én még csak néhányszor:D

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer sem, hibátlan lett. Nem is értem, hogy lehet megbukni, ráadásul többször. Annyira logikus az egész.
2017. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik programmal?
2017. febr. 2. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszer sem természetesen.

Első alkalommal bukni még bocsánatos dolog szerintem. Lehet rossz napja bárkinek vagy lazára vette, azt hitte könnyű lesz.

De másodjára már tudja mire számíthat aki akkor is bukik azt nem is hagynám tovább vizsgázgatni. Úgyis annyi szerencsétlen sofőr van az utakon.

2017. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebbe a jogosítványosdiba szerintem az Elsősegély a legnehezebb.
2017. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer sem!

#3-assal teljesen egyetértek. Nem egy agysebészet a KRESZ! Le kell ülni és logikusan végig kell gondolni a dolgokat. Nagyon kevés lexikális tudás kell hozzá, a nagy részéhez elég a józan paraszti ész.

2017. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer sem, elsőre hibátlan lett.

Aki egyszer bukik, az még elmegy.

Aki egynél többször, az valószínűleg nem is akarja ezt az egészet és anyuci fizeti neki a pótvizsgákat.

Vagy szellemi fogyatékos.

2017. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kreszen egyszer sem asszem 1 hibapontom lett forgalmi vizsgán 2x buktam , mert rossz helyen csináltam és nem voltam hajlandó fizetni és megszivattak megesik :D Haverom most jutott túl a kreszen 4. próbálkozásra .
2017. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm (aki amúgy síkhülye) 12x bukott, de már az is extrém eset. Az a 109 nem hiszem, hogy túl reális adat.
2017. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült,1 hibaponttal. Beleértve az elsősegélyt és a forgalmit is. Ismerőseim általában forgalmin esnek el, a kresz nem hiszem hogy olyan nagy nehézséget okozna.
2017. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tavaly ősszel elsőre sikerült.

23N

2017. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!