Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nagy német cégek közül...

A nagy német cégek közül melyeknek vannak a legjobb, legmegbízhatóbb dízelmotorjai ezekre?

Figyelt kérdés

Kamionozok,kb 2,5-be vennék min 2000-es de inkább nagyobb turbó dízelt (nem csak TDI,CDI bármi jöhet),legalább egy 140-150 lóerővel.

Egy átlagos sedan-t keresek,nem családi autónak.

Éves szinten sokat lenne használva,havi 1500 km legalább megy bele.

A Mercedes CLK 270-et néztem ki.

Mit tudnátok ajánlani?


2017. febr. 2. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A havi 1500 km. mióta számít soknak.

Amúgy mit akarsz venni és mennyiért? Csak mert értelmezhetetlen az írásod.

Természetesen a német ótón kívül nem létezik más, nehogy véletlenül egy Hondát, vagy Mazdát vegyél.

2017. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomcatters ***** válasza:
100%
En is tudom ajanlani pl a Honda Accord 2,2 i-cdti 2,5 mar jok vannak :D Mindenfele gyerekbetegsegtol mentes eredeti teljes egeszeben hondafejlesztesu dieselmotor :D
2017. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
A PD nélküli TDI-k. Utána a sorban a CDI. A BMW jó, hogy nem került említésre, mert katasztrofálisak a dízelei. A CLK 270 jó, majdnem minden kamionosnak akiket ismerek ilyen van.
2017. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Bár nem lett említve, de a TDIk közt még mindig több fos van, mint a BMW dízelei között.
2017. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt vesszük, hogy az összes BMW dízel megbízhatatlan, az újabbak is, és a régi sima TDI-k is már csak azért, mert már öregek, a Mercedes dízeleire se lehet fogadásokat kötni, akkor a kérdésre nem lehet olyat válaszolni, ami itt bárkinek is tetszene.
2017. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen a VVW-Audinak vannak a legjobb dízelei, főleg ha nagyobb motorokat nézel, a 3.0 TDI nagyon jó választás. Vagy egy 2.7 TDI is elég, tulajdonképpen ugyanaz a motor. Audi A6-ban mondjuk jó lenne.
2017. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi TDI közt is van pár fos. Nézd csak meg azt a listát amiben összegyűjtötték a top 20 legszarabb motort. Ilyet állítani meg hogy az összes dízel BMW megbízhatatlan meg nagy tudatlanságra, vagy elfogultságra vall. De látom sikerült ezzel vérig sértenem :D
2017. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki vérig sértődött, az nem én vagyok. Nincs TDI-m se, hogy azért védjem. Eleget olvastam a BMW-kről ahhoz, hogy ne lehessen tudatlansággal vádolni, sok bajuk van azoknak a motoroknak. Amíg a nem PD-s TDI esetében egy-egy motor, amitől óvakodni kell, a BMW-nél mindtől. De még a PD-s TDI motorok is olcsóbban jönnek ki, mint a BMW dízeleivel.
2017. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ez a különbség köztünk. Nekem van tapasztaltom TDI-vel, és BMW dízelekkel is. Jó a TDI tényleg, sosem tagadtam. De hogy a BMW-ből mindegyik rossz lenne, az hatalmas hülyeség. Ha pedig az említett top 20 kerülendő motor listájából indulunk ki, ami statisztikán alapul, ott jelentősen több TDI van, mint dízel BMW.
2017. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!