Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel érhet többet egy...

Mennyivel érhet többet egy autó ha egészen tavalyig egy tulajdonosa volt aki garázsban tartotta és még gyári a fényezése?

Figyelt kérdés
Toyota Celica 1995-ös, én vagyok a 2. tulaj. Nem az autó összértéke érdekel, mert az sok mindentől függ. Hanem a címben említett paraméterekkel mennyivel ér többet a többi 95-ös Celicától ami nem felel meg a címben említett paramétereknek?
2017. febr. 3. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
hat attol is fugg ki volt a tulaj. mert az oke, hogy garazsban tartotta, de ha igenytelen modon mondjuk dohanyzott benne, es nem tartotta tisztan, akkor meg akar kevesebbet is erhet...
2017. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyivel többért el tudod adni.

Speciel engem különösebben nem érdekel, hogy hol tartotta meg hány tulaja volt előttem.

Ültem első tulajos, fűtött garázsban tartott, télen soha nem használt rozsda kupac Mazdában és kb 8-10. Tulajos patika állapotú Toyotában is.

2017. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tomcatters ***** válasza:
Sajnos nem sokkal :/ En automnak en vagyok az elso tulaja en 13 ev alatt minden szamlat eltettem ,,, ertsd pollenszurok... stb :D De ettol meg nem er tobbet mint egy2.-3. tulajos... szervizkonyvet barhol lehetcsinaltatni... Azt mondjak,h mssszirol jott ember azt mond amit akar :D Egy auto piaci erteke a futott km tol(sajnos)ezert lett olyan felkapott a visszatekergetes... es a koratol , allapotatol fugg A kocsi valos erteke (amit csak atulaj tud mennyit er, h tartotta karba )elter a piaci erteketol .... Lehet egy ujabb auto piaci erteke mondjuk 2-3 millio , ha a valos a toredekese, mert szet van hajtva...stb Ugyan ugy egy jo karbantartott regebbi piaci erteke lehet alacsonyabb, ha nem szoporoller by Becsuletesnepper "mondaná"
2017. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy garázsban tartott, első tulajdonos kedvencem a hölgy tulajdonos😅
2017. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hölgytulaj,húzva nemvolt XD
2017. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy 22 eves kocsi? Semennyivel,ax ezt tudod eladni nem a lefingottat.
2017. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olajcsere, normális, nem tecsós olajjal megvolt rendszeresen?

Kopó alkatrészek voltak benne cserélve?

Kuplung, sebváltó nem volt gyikálva?


Mellesleg :-) nem értem, hogy a hölgy tulajdonos miért lenne előny?

Láttam már olyant, hogy a néni úgy kanyarodott, hogy a jobb hátsó kereket egyszerűen áthúzta a 20 centis padkán.

Azt hittem, még az abroncs is levágódik a felniről.

Persze a buta napszemüveg ott volt a fején. :-)

2017. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem er tobbet, legfeljebb könnyebben adhatod el. En egyebkent keresek szep t20 celicat.
2017. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!