Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autoberlesnel mi hatarozza be...

Autoberlesnel mi hatarozza be hogy mennyi a kaucio?

Figyelt kérdés
Szoval arrol lenne szo tavaly bereltem egy autot es akkor kaucio 200 000 volt es most ugyan azt az autot szeretnel kiberelni es most csak 100 000 lenne most azt szeretnem ezzel kerdezni hogy ilyen lehetseges hogy megvaltozik a kaucio vagy hogyan mukodik ez? Valaki feltudna esetleg vilagositani valaszokat elore is koszonom

2017. febr. 5. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen cég. Én sinexrentnél béreltem anno, ott mivel magánszemélyek adják ki az autóikat, ezért abszolút az adott embertől függ, hogy mennyit kér. Volt, hogy 50-et fizettem egy Megánért, és 100-at egy Fiestáért.


Plusz az azért tény (nem ismerve a konkrét céget), hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy csak a semmire hordozzon magával 200 000 ft-ot. Az sokaknak egy havi fizetés(sem). A 100-at azért könnyebb megoldani, így végső soron többen fognak autót bérelni.

2017. febr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BiTOPro97 ***** válasza:

Az üzletpolitikának azon része ami át is került a gyakorlatba, és az hogyan írták át itthon azok veled foglalkoznak rád.

Hülye példa, mert felvágásnak tűnhet, de pont egy dolgot nem szeretek az autóimban, hogy "menők, vagányok, de korlátozásokat nem ismerő emberek autói" - tehát az autó egy karakter, elveszel mellette ha nem ismernek. Na szóval, elég sok embert, igen sokfelé viszek el, persze közben beszélnünk, ami egy kölcsönös tanulás.

No F10 tavaly kifutott 5-ös BMW-vel, nem is én vagyok az ügyfél, de a ismerőst félve, de körbe rajongani próbálják.

Ilyen német nyelvterületen egy Bentley-vel van, vagy egy Ferrarival, ha van, de ahonnan viszont mások elszoknak. Hiába autóban, és nem centiben gondolkodnak. Autó nem növeli, hanem ott végkép az vagy te minimum egy napig, nem több lényegileg. Bár Münchenben, egy szakad BMW-s lennék már lassan.

Most az kérdés. hogy lesz-e ott elég luxus autós. ;)

Szóval számtalanszor pénz nem kell letenni valamiért, de számtalanszor tízszer annyit várnak, és hússzor annyit kérnek.

2017. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!