Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarorszagrol Nemetorszagba...

Magyarorszagrol Nemetorszagba jarashoz milyen autot vegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 1000km a tav. Evi 20000km. Max 4eves autot szeretnek venni, kombit, automata valto, diesel, kb. 130LE. Szoba johet: Skoda Oktavia, Hyundai i40, VW passat, Suzuki vitara. Melyik lenne a jobb valasztas? Tapasztalatok a felsorolt autokkal kapcsolatban?

2017. febr. 6. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Havi 1 alkalom lenne kb? (20.000 km alapján gondolom)

Akkor lehet, hogy egyszerűbb lenne a repülő, ha amúgy másra nem nagyon kellene az autó, eleve az árát megspórolod, az üzemanyag meg a repjeggyel kb egy szinten van. Ha mégis autó lesz a vége, akkor ilyen távolságra én biztos nem vennék Suzukit, az Octavia és a Passat is jó választásnak tűnik. Hyundait nem ismerem.

2017. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apám Ford Focust használ hasonló célra, nagyon takarékos. De tudom ajánlani még a Skoda Octáviát, nagyon jó az ár-érték aránya, és megbízható. Vitara az nem autópályára való, a Passat pedig nem igazán éri meg.
2017. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Opel Astrát javaslok
2017. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 smitwesson ***** válasza:
Octavia...szerintem
2017. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a nejem Focusával szoktunk hazaruccanni. Merem ajánlani ilyen távra.
2017. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!