Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet autómárkáról vélemén...

Chevrolet autómárkáról vélemények?

Figyelt kérdés
Negatívumok,pozitívumok? Szerintem szép autók.Csak kicsit sokat fogyasztanak. :D

2017. febr. 6. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Pozitívumok???olyanról nem tudok beszamolni...
2017. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Mi érdekel? Lacetti és társai, vagy esetleg Camaro? Nem mindegy.

Amúgy ha az amerikaiak érdekelnek, én azokat sem tartom jó autónak. Sokkal jobb egy amerikai Ford, mint egy Chevrolet.

2017. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az itthoniak olcsó opelek.

az opel se az autózás csúcsa, hát még így..

2017. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor olyanok mondanak véleményt, akik max az utcán láttak Chevyt. Nekünk Lacetti van, szeretjük, 10 év alatt csak kopó alkatrészek voltak cserélve, meg most egy ABS jeladó :)
2017. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert láttam tegnapelőtt egy amcsi filmet amiben csak Fordot meg Chevroletet lehetett látni és még jól is néztek ki :D Gondolom nem rossz ha ennyi embernek van,bár Mo-n nem sokat szoktam látni.
2017. febr. 7. 14:57
 6/10 anonim válasza:
Én egy Chevy Voltot azért simán elfogadnék, az egyik legnépszerűbb márka a világon.
2017. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amerikai modellek es az europaiak kozel sem azonosak. Ha jovok haza, egy Chevrolet Orlandot szoktam bérelni, de az az 1.8-as benzinmotor benne katasztrofa. Odakint az allamokban egy Escalade-m van. De vezettem Cheveroletokat es Fordokat is kint, de eg es fold.
2017. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Camarot szivesen vezetnék Amcsiban :D
2017. febr. 28. 23:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kimész, akkor viszonylag aprópénzért lehet bérelni ott hasonló autókat (Camaro, stb). :D
2017. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy olyasmi kategóriájú autó forintba átszámítva mennyibe kerül?
2017. márc. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!