Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz E320 (W124)...

Mercedes-Benz E320 (W124) vélemények?

Figyelt kérdés
Egy ilyen autót akarok venni, de vásárlás előtt tájékozódni is szeretnék róla. Drága-e a fenntartása, milyen a fogyasztása, hosszú utakra jó-e, ajánlanátok-e első autónak? 220LE változat.

2017. jan. 28. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ó,igen....elso autónak el sem tudnek kepzelni jobb valasztast mint egy ilyen also hangon 21 eves zöldseges mercit egy jó nagy sor6-os benzintemető motorral.....
2017. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Sok benzint úgyse pancsolna el vele, az első szombat este eldobná.
2017. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemleges válaszokat. Nem hittem volna, hogy ennyire ismerik az előéletem.
2017. jan. 29. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak azt tudjuk, amit tőled megtudtunk:

"ajánlanátok-e első autónak?"

Hobbiautónak, 2., vagy inkább 3.autónak el tudok képzelni egy ilyet. (mármint a 2.-3.-at úgy értem, hogy van még a garázsban mellette 1-2 a mindennapos használatra.)

2017. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó választás!

Jól gyorsul, csöndes, igazi luxus autó.

2017. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyd, vedd meg. Nem is tudom mire vársz. Csak ajánlani tudom. Legyél te is merci tulaj, -én személy szerint nem bántam meg-. 15 literrel eljársz. Javításba tudok segíteni.
2017. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!