Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó autót vegyek ami...

Milyen olcsó autót vegyek ami megbízható?

Figyelt kérdés
Maximum 300 ezer forintig szeretnék venni egy olyan autót, ami megbízható, nem szervízigényes, nem kell rá sokat költeni...írnátok nekem ilyen márkákat? A válaszokat előre is köszőnöm :)

2017. febr. 6. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez most komoly? 300 ezerért akarsz autót,amire nem kell sokat költeni,megbizható és nem szervizigényes?? ennek a pénznek a duplájáért se fogsz nagyon ilyet találni...
2017. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért simán tudsz venni egy teljesen felújított, újrafényezett, új gumikkal szerelt, Moszkvicsot. Pedálos Moszkvicsot.
2017. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ennyi penzert robogot fogsz olyat kapni, ami megbizhato es keveset kell ra kolteni.


Probaljunk visszalebegni a realitasba: uj auto aranak 10%-ert neked ne legyenek igenyeid. Semmilyenek. Fogadd el azt, hogy penz nelkul nincs autokazas, hogy benzint is kene bele venni (eleg sokba kerul am...), hogy a biztositas sincs ingyen (sot), es azt is, hogy nem jar mindenkinek auto. Neked sem, mert nincs ra penzed.

2017. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

swift, f astra.


De amúgy nincs olyan autó, amire nem kell sokat költeni, főleg nem ennyiért.

2017. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

ma 20:40


Anyád büszke lehet rád...

2017. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, de nekem nincsennek igényeim, csak az, hogy ne keljen állandóan szervízbe rohangálni vele, mert mindig van valami baja.
2017. febr. 6. 22:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Régi Swift olcsó, de nem jó a kasztnija. Gyenge és roszdasodik. Sajnos az olcso autókkal ez a baj hogy régiek, és legtöbbjük rozsdás. Ekkora keretből szerintem egy N15-ös Almerát érdemes lenne megnézni. (95-2000 közti évjárat)
2017. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a 300e forintos autonal nincs olyan, hogy nem kell vele szervizbe rohangalni. le lehet pontozni nyugodtan, fenntartom hogy ennyi penzert nem lehet normalis autot venni. ha nincs tobb penzed, nem szegyen az, csak ne akarj tovabb nyujtozni mint a takarod er.
2017. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a saját astrámat 380 ezer pénzbe vettem 50 volt még átírni és csak egy olaj cserén volt az elmúlt 13 ezer km-ben .. hozzáteszem 2 hónapig kerestem az autót
2017. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Opel Corsát javaslok 1.2 motorral a szomszédomnak az van és megy
2017. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!